Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Már 10 kb meg kellett volna jönnie de még mindig semmi :/ 3 napja rosszul vagyok hányingerem van émelygek meg minden a mellem is elkezdett viszketni meg fáj. A párommal nem védekezünk de mikor érzi,hogy mindjárt elmegy akkor kivesz. Aki tud kérem válaszoljon. Tesztet még nem vettem.
2013. aug. 19. 13:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ezt látatlanba honnan tudnánk megmondani? :O csak a teszt és a doki tudja bizonyítani vagy cáfolni!

Ha nem akartok gyereket akkor bizony ettől komolyabban kell védekezni szerintem!!!!!!!!!

2013. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam,hogy 100%-rá nem tudjátok megmondani...de még sosem voltam terhes, és érdekel h ezek a tünetek a terhesség re utalnak e?
2013. aug. 19. 13:36
 3/22 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló! mellett lettem terhes. Most 20 hetes vagyok.

És nekem is így kezdődött minden.

Először a mellemen vettem észre utána voltak apró görcsölések, mint akinek meg kell jönnie és végül a hányinger. Teszt percen belül pozitív lett...

2013. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
2.kommentelő igen nekem is elösször a mellem én éreztem. És olyan mintha megakara jönni de mégse csak fáj meg rosszul vagyok.
2013. aug. 19. 13:38
 5/22 anonim ***** válasza:
Akkor szaladj tesztért mert lehet, hogy baba van a dologba. És ha nem akarjátok megtartani akkor gyorsan kell lépni.
2013. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen az lesz tesztet fogok csinálni de lehet, hogy még ki se mutatja.
2013. aug. 19. 13:45
 7/22 A kérdező kommentje:
De nagy rá az esély? Mármint minden arra utal...
2013. aug. 19. 13:53
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezek voltak a tuneteim az első babánál! Igen lehetsz terhes a megszakitas nem nyujt biztos vedelmet! Tesztelj! De sztem pozitív lesz!
2013. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem megvan rá az esély, hogy babás legyél. Ha már késik akkor tuti kimutatja a teszt. Én aznap teszteltem mikor meg kellet volna jönnie és szinte azonnal pozitív lett.
2013. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, hogy ilyen kedves válaszokat írtak nem pedig ilyeneket például, hogy talán védekezni kéne és nem lenne ilyenre gond meg, hogy felelőtlen vagyok stb... A kérdésem az lenne még, h ha valóban terhes vagyok akkor az mennyi idő után látszik meg rajtam?
2013. aug. 19. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!