Most terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Előző hónapban késett a nem várt dolog. Vettem egy tesztet és negatív lett. Most is késett vettem még1et előszőr negatív lett és kiakartam dobni 2-3 óra múlva és volt egy halvány vonalam is. Rá egy 3 órára még1et teszteltem negatív lett. 1 hónapja nem feküdtem le a párommal ugyanis külföldön tartózkodik. Szerintetek terhes vagyok ? :)

2013. aug. 18. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bizonyos időn túl nem értelmezhető a teszt eredménye.

Várj még pár napot és ha nem jön meg, tesztelj újra! Ha az is negatív, érdemes lenne felkeresned a dokidat.

2013. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2-3 óra múlva a teszt már nem értékelhető! maximum 10perc,úgy emlékszem ez le is van írva a tájékoztatóba is!
2013. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen levan .:)

Csak itt olvastam az oldalon, hogy sok embernek is így volt, hogy később volt halvány csík és terhes volt.

2013. aug. 18. 19:05
 4/12 anonim ***** válasza:
hát nem tudom,nekem ez furcsa. ha Hcg jelen van azt rögtön kimutatja,nem 3óra múlva mutatja ki. meg utána ismét negatívat teszteltél :( nekem a 2.csík szinte rögtön megjelent,kb 10mpen belül!! de drukkolok,ha szeretnéd a terhességet :) majd írd meg mi lett végül!
2013. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3 negatív tesztből neked az jön le, hogy terhes vagy? A Tesztek pár másodpercen belül 2 erős csíkkal igazolnak ha terhesség áll fenn.
2013. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ez nem igaz.Késett 3 vagy4 napot ,amikor először teszteltem és negatív lett, de mivel éreztem,sejtettem, hogy terhes vagyok egész nap nézegettem és csak pár óra múlva jelent meg halványan a 2.csík.3 nap múlva megint teszteltem a párommal,semmi és kb30 -45 perc múlva megint halványan csík lett.A párom is ezt mondta, hogy 10 perc után nem értékelhető.Most vagyok 18 hetes terhes
2013. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Reggel a legelső dolgom az volt, hogy teszteljek és negatív volt. Most megnéztem megint van egy halvány vonal.
2013. aug. 22. 11:10
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem nem vagy terhes,ilyenkor már ne értelmezd a tesztet. A hcg kétnaponta duplázódik,már írtó erős csíknak kéne lenni és pár mpercen belül. Nekem első nap halvány volt,rá két napra meg erős csíkok jöttek ki és 1 percen belül!

Irány nőgyógyász inkánbb!

2013. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor vagy " sz@r" tesztet veszel mindig...vagy valmi kulonleges eset vagy :) Pontosan hanyadik napon vagy a legutolso menzeszed mikor jott meg?
2013. aug. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsó menszeszem kezdete június 10én volt

3 féle tesztet kipróbáltam.

2013. aug. 27. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!