Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A barátommal június 21.én lefeküdtünk egymással, de sajnos a védekezés elmaradt némi italozás után. Ezúton is kérlek titeket, hogy mellőzzétek az oktatásomat illetve a bánásomat, mert tisztában vagyok vele, hogy mekkora ostobaság volt, de a pillanat hevében valahogy elmaradt..

Ugyan nem élvezett belém, de tisztában vagyok vele, hogy így is teherbe lehet esni.

23.án jött meg a menzeszem, és a ciklusaim szinte teljesen rendszeresek szoktak lenni, olyannyira, hogy még a peteérésemet is mindig érzem, hogy mikor van.

Júliusban 24.-én jött meg , tehát megjött..

És most augusztusban 20.-a körül kell megjönnie. Érzem már a szokásos pms tüneteit... mellduzzadás, ingerlékenység, édességéhség.. stb.

De mégis aggódom, mert utánaolvasgattam, hogy volt akinek terhesen is megjött, ugyanúgy mint máskor, és, hogy volt aki tüneteket sem észlelt magán, mégis terhes volt..

plusz híztam kicsit, és úgy érzem éhesebb vagyok mint máskor.

Szerintetek ez már csak paranoia, vagy előfordulhat terhesség?


2013. aug. 16. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt?
2013. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2013. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valószinüleg nem vagy terhes
2013. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mind a 3 terhességemmel máshogy éreztem magam,terveztük őket,tehát figyeltem a testem jelzéseit..és különböző tünetek voltak mind a 3 alkalommal.Tehát ezekre nem lehet hagyatkozni.TESZT!!!!!!! De gyorsan.
2013. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!