Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet-e Colpo...

Terhesség alatt lehet-e Colpo Cleaner intim zuhannyal öblítenem? Vagy csak tiszta vízzel?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Ha az irrigálásra gondolsz, azt terhesség alatt nem szabad. Csak simán lehet használni az intim mosakodókat.

Üdv, 38 hetes kismama

2008. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha az irrigálás hüvelyöblítés, akkor igen, arra gondoltam.
2008. jún. 30. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:
a védőnőmmel megbeszéltem ezt a kérdést, aki azt mondta, hogy azért nem szabad használni magát az irrigátort, mert fertőzést vihetsz fel vele.. tehát nem a colpo cleanerrel vagy egyéb ilyen szerekkel van bajuk, hanem az öblítővel... nekem ebből az következik, hogy ha rendesen fertőtlenítem, akkor nem fertőződhetek meg. szóval ha szükségét látom, én használom. (nekem pl szex után muszáj öblítenem - híg tejsavat használok, ami olcsóbb, mint a colpo -, mert a spermát nem nagyon bírom odabent). tégy belátásod szerint :) minden jót!
2008. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is azt mondta a dokim, hoyg tilos terhesség alatt használni, mert piszkálja a méhszájat, és esetleg burokrepedést idéz elő
2008. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!