Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok. Mi...

32 hetes terhes vagyok. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már egy pár napja egyik oldalamon sem tudok aludni és pihenni csak a hátamon fekve.A baba most még MVF-es(medencevégű,ferdefekvésü)de eddig nem nyomta amikor az oldalamon aludtam.Most ez mitől lehet?Már ülni sem tudok nagyon.
2008. jún. 30. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán csontot vagy ideget nyom???
2008. jún. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom nem hiszem hogy ugy fáj inkább olyan mintha kényelmetlen neki.Nah de minden testhelyzet?

:D

2008. jún. 30. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 27 hetes vagyok, vicces, de én is inkább a háton fekvést tartom kényelmesebbnek. A levegő igy is normálisan lejut. Oldalt fekve nagyon sűrűn megfájdul a pocim, valószinűleg nyom valami ideget. Ha kényelmetlen lenne a babádnak, akkor azt jelezné biztosan.
2008. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak bal oldalamon tudtam feküdni, mert ha jobbra fordultam a picim addig kalimpált, míg át nem fordultam a másik oldalamra. (egyébként nekem is farfekvésű és félig haránt fekvésű volt a babám) Nekem midig a bordábat rugdosta.
2008. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és különben megfordult?simán született?
2008. jún. 30. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, császár lett. De a műtétkor derült ki, hogy ennek szervi oka volt, mert a méhem szarv alakú, s így nem volt módja megordulni, ezt azonban korábban nem tudtuk. Ha neked kerek a méhed, mint általában mindenkinek, akkor még megfordulhat. Sok sikert!
2008. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszike remélem még megfordul
2008. jún. 30. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!