Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem érzem, hogy terhes...

Miért nem érzem, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A mensim előtt 3-4 nappal teszeltem pozit, azóta természetesen nem jött meg. Ez két hete volt. Elvileg hétfőn leszel 6 hetes. Vannak tüneteim sűrűn pisilek, érzékeny a mellem, fel vagyok puffadva, néha fáj a pocim és ennyi. Voltam már orvosnál még csak megtapizott, a méhem meg van nagyobbodva és felpuhult, most pénteken megyek vissza.

Tudom nagyon korai a terhességem. Tapasztalatokra vagyok kívácsni. Eléggé elszomorodtam.:(


2011. nov. 23. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem ne légy elszomorodva! Inkább örülj, hiszen egy kis élet kezd Benned fejlődni! Ennél csodálatosabb dolog nincs egy nő életében! Pénteken a dokibácsi is megfog nyugtatni, hogy minden rendben van. Ilyen idősen ez még természetes. Majd visszasírod ezeket a napokat :D. Én is hasonlókat éreztem mindaddig, amíg nem nem mozdult a pici. Most már a 24. hétben járok, fülig érő szájjal, büszkén.

Boldog babavárást!

2011. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szia!


Aranyos vagy köszönöm a gyors választ. Sajnos lehet az a gond, hogy én okostojás mindent elolvasok ami valami rosszról szól. Legutóbb, azt, hogy felszívódhat a magzat és még észre sem veszem. Ez talán azért van, mert több mint egy évet vártunk rá, most meg el sem akarjuk hinni.

Neked nagyon nagyon boldog babavárást!!:)

2011. nov. 23. 22:05
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Fontos ! Hagyd abba olvasgatni az ijesztő dolgokat a terhességről. Attól csak idegesebb leszel, semmi szükség rá.

Egyébként van akinek nincs egyáltalán tünete amíg el nem kezd nőni a hasa (ha elkezd, mert van akinek még az a tünete sincs meg). Még nem vagy lekésve a reggeli rosszullétekről, de hátha kimarad nálad.

Biztos nincs semmi gond. Élvezd a bababárást és mondom ne ijesztgesd magad !

2011. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem érzed, ha a melleid megnőttek, fel vagy puffadva és pisilsz gyakran? Mit kéne érezz ezenkívül kb 5. hetes terhesen?
2011. nov. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az összes korai terhestünetet felsoroltad,mégis mit vársz még? Miért vagy elszomorodva?Mit is kéne még érezned?
2011. nov. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a hormonok dolgoznak. Én is így voltam . Mikor kiderült, hogy babát várok nagyon boldog voltam de már akkor pár napja meg keseritette az életem a gyomorégés. Életemben nem szenvedtem ugy mint a terhességem elején az égés miatt. Aztán felfogtam, hogy 3 év után sikerült és ugy bepánikoltam, hogy legszivesebben sírtam volna csak. Mindenki meglepődött ahogy viselkedtem, meg kinéztem akkoriban. Komolyan csak a szememet kelett volna lefogni, ugy néztem ki,mint egy halott. Aztán szépen lassan el multak ezek a dolgok és nagyon boldog lettem. Lehet veled is valami ilyesmi van!

24 hetes kismami.

2011. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen mindenkinek a választ. Sajnos lehet az a gond, hogy régóta vártuk most meg el sem merem hinni és még nem adtam át magam ennek a boldog érzésnek. Próbálom persze és inkább nem olvasgatok össze vissza, mert inkább nyugodtnak kéne lennem.

Mára már kicsit nyugodtabb vagyok.

2011. nov. 24. 09:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek mind jellemzőek a korai terhességben. Annak meg csak örülj, hogy nincs hányingered, nem undorodsz dolgoktól, illatoktól. Nekem se volt hányingerem meg ilyenek, csak fájtak a melleim, sűrűn pisiltem, aluszékonyabb lettem, kívánós voltam de nagyon. Ne szomorkodj, inkább hidd el bátran, hogy igenis ott növekszik a pocidban egy kisbaba! :) Boldog babavárást!!!
2011. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!:)

Holnap remélem nyugodtabb leszek ha már láttam. Ezért is lehet, hogy ideges vagyok.

2011. nov. 24. 13:32
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy 20. hetes koromig nem éreztem magam terhesnek! Még sokszor van, hogy ma sem!
2011. nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!