Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthatok a babámnak a csípős...

Árthatok a babámnak a csípős ételekkel?

Figyelt kérdés

Imádom a csípős kajákat, és mostanában rendszeresen ilyeneket kívánok. Utána viszont eléggé ég a gyomrom. Árt a babámnak, ha néha-néha engedek a kísértésnek?

15 hetes kismama


2008. jún. 30. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Remélem nem ártasz mert én akárhányszor meglátok egy kíni éttermet berohanok egy adag szecsuániért....iszonyatosan kívánom a csípőset..

34 hetes kismami

2008. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szecsuánit én is imádom, de most éppen gyrost ennék csípős szósszal :)
2008. jún. 30. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem a csípőset és amióta terhes vagyok azóta duplán kívánom . Szerintem nem lehet baja tölle.Én nagyon sokat eszek csípős ételeket. Minden nap. Annyira kívánom. 39.hetes kismama
2008. jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is kívánom a csípőset, az 5. hét óta. :)

Amit kívánsz, azzal tuti nem ártasz a kicsinek.

Majd érezni fogod, hogy mi az, amit kerülnöd kell. A kicsi a tudtodra fogja adni. :)))

2008. jún. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!