Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyire erősen lehet érezni...

Ennyire erősen lehet érezni 18 és fél hetesen a babámat?

Figyelt kérdés

ez volt az első alkalom, hogy megéreztem :)

hanyatt fekve, kezem a hasamon, így belülről és kívülről is érzem ahogyan mozog. elvileg elől tapad a méhlepényem, ezért is furcsállom, hogy ilyen erősen érezhetem.. olyan, mintha ki ki akarná dugni valamijét a hasamon keresztül :). szóval a kérdés pusztán annyi, hogy nálatok is így volt/van-e? köszi előre is!


2008. jún. 30. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez még csak a kezdet!!!Nekem reggel szabályosan fel-le ugrált....:D28hetes kismama
2008. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam is 18-hetesen kezdodott,azóta pedig kész "focilabdának" érzem a pocimat belulrol amit állandóan rugdálni lehet van , hogy olyan eros , hogy magam is megijedek és van amikor úgy kinyújtja a kezét,lábát, hogy attól tartok, hogy egyszer csak hopp elobújik a pocimból,de megnyugtattak, hogy lessz ez még ennél s jobb-élvezettel várom,minden egyes pillanatot imádok..boldog baba várást,25 hetes kismama...
2008. jún. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lesz ez még durvább is! Nincs ennél szebb érzés! élvezd ki a 9 hónapot!


Dia - 6 hós kislány anyukája

2008. jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:D köszi lányok!!! tudjátok, vártam itt a bugyborékolást, meg hasonlókat, erre belevág a közepébe a gyerkőc :-D.. hát nem semmi. nektek is mindenféle jókat!!
2008. jún. 30. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:
17 hét 2 napján kezdtem érezni a magzat mozgását!háton feküdtem és érztem,hogy remeg a hasam.estére már jobban érzékeltem.Most 18 hetes terhes vagyok és ma szó szerint a köldökömet akarta szétrúgdosni, de még nem olyan erősen érzem csak ritkán:)
2008. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!