Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi viszketés?

Terhességi viszketés?

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok,és kb 2 hete elviselhetetlenül viszket a bőröm.Elég csúnya kiütések is vannak,ilyen pici pöttyök.Éjszakákat nem alszom emiatt a vakarózás miatt.2 bőrgyógyásznál is voltam,de amiket kaptam nem használ.Valami ötlet vagy gyógymód?Akinek volt ilyen mit kapott rá?Nem akarok még 20 hétig viszketni:S
2009. okt. 28. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem bizti,h ugyanaz,de én is viszkettem,de nagyon!Rajtam ilyen piros apró pöttyök voltak,amik eléggé kidudorodtak,mint a szemölcsök!Viszont kb egy hét után sorba lepotyogtak,vérzés nélkül!Tök furi volt!Amúgy sorba jött helyettük másik.viszont kb a 30.héten már nem voltak!

Ha neked nem ilyenek,nem lehet h vmi kaja allergia??Az is pötty szokott lenni!

2009. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajna nem:(De borzasztó,és igen,főleg ha vakarom,ilyen piros pöttyök,ahogy Te is írtad,olyanok vannak rajtam.És Te nem kented semmivel?
2009. okt. 28. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is kaparódzok,mint egy bolhás.Az első trimeszterben a jobb vállam viszketett,meg a karom,most a harmadikban a bal viszket.Én próbáltam már mindennel,de semmi nem segített.Most megpróbálom a mandulaolajat,hátha az használ.A hasamra jó.
2009. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!