Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor rendezzem be a baba...

Mikor rendezzem be a baba szobáját? Most vagyok 30 hetes, ez korai?

Figyelt kérdés
Már lassan minden bútor, ruha, kiegészítő megvan, de még nincs összerakva semmi.
2008. jún. 29. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem már elkezdheted, hogy a baba érkezéséig minden rendben legyen. Nem lenne jó az utolsó hetekben kapkodni. Sok örömöt és boldogságot!
2008. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Én most vagyok 29 hetes és szintén megvan már minden a babónak.

Szerintem jobb ilyenkor pozitívan gondolkodni és tervezgetni, rendezgetni a szobácskáját :)

2008. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 33 hetes vagyok és még hiányzik a bútor a szobából és sajnos csak két hét múlva tudjuk beszerezni. Aggódok is emiatt, mert unokatesóm akkor már megszült. Úgyhogy nem korai szerintem rendezkedni..meg különben is, olyan jó lehet be-benézni a kész babaszobába és ott álmodozni nem? úgyhogy ne tartson vissza semmi szerintem!
2008. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En 29 hetes vagyok,kifestettem, dekoraltam, a kisagy mar a helyen, benne matrac, megvan az agynemu, a ruhak (meg mosni-vasalni kell, azt majd kesobb, h viszonylag steril maradjon) megvannak a bebiorzo-legzesfigyelo-mellsziov stb dobozban, ezeket is kesobb rakom ossze, hianyoznak meg a kenceficek, az is raer.

Hat en kb. igy allok, szerintem lassan lehet berendezkedni, ki tudja, mikor akar jonni a mano, egy honap mulva akar donthet ugy, h megerkezik, persze ez ne legyen igy!!!! De jobb idoben kesz lenni, mint kapkodni a vegen :)

2008. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia

én 36hetes vagyok, most kezdtünk el beszerezni mindent, öszzerakni, stb...

már elég fárasztó.

nyugodtan elkezdheted.

boldog babavárást

2008. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na igen, azert is jobb hamarabb, mert egy: penztarvat jobban kimeli, 2: ahogy halad az ido, egyre kevesbe vagyunk mozgekonyak, es megterhelo lesz az egyebkent izgalmas bevasarlas-butorosszerakas stb :)
2008. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!