Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor h is van ez? A...

Most akkor h is van ez? A vékonyaknak látszik hamarabb a pocijukon h babát várnak, vagy pedig akik kicsit erősebb testalkatuak? én 48 kiló vagyok,165 magas, és keskeny acsípőm. Akkor kb mikor kezd el látszani? 11 hetes km

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez alkati kérdés szerintem.

Én 65 kg- mal és 170 cm-rel keztem a terhességet, én 11 hetesen le sem tudtam tagadni, hogy terhes vagyok. Lett is akkora hasam, a végére, hogy mindenki azt hitte ikreket várok.

2009. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

hát tényleg testalkat hogy hol helyezkedik el a baba!az tény ha valaki nagyon kövér akkor nemigen látszik a terheség mert elveszik a nagy testben, ha mégis látszik akkor sem terhesnek lűtszik hanem dagadtnak.


ismerősöm 43kg és nem látszott rajta a terhesség 5 hónaposnak látszott mikor ment szülni.

2009. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia!Én 170 cm vagyok.67.5 kg voltam az eljén.Nem voltam sovi,volt egy kicsi háj a hasamon.A 12.héten akkora hasam volt,hogy nem hitték el,hogy csak annyi idős vagyok.Most is óriási.32 hetesen 117 cm a pocim.Szerintem ez alkatfüggő.Bár apu aztmondja,anyukámnak is hatalmas pocija volt.
2009. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
171 magass vagyok es 59 kiloval kezdtem a terhesseget. A kivulallok csak most kezdik eszrevenni, hogy babat varok. 24 hetes vagyok. A 20-dik het korul mar otthon jol latszott a pocim de kivulalloknak meg nem tunt fel. Most is csak akkor feltuno ha egy szukebb pulcsi vagy felso van rajtam. Sokan azt hiszik meg most is, hogy csak meghiztam hasra.
2009. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon vékony derekam volt/van, kb a 10.héttől az ismerősök észrevették, hogy baba van bennem. Idegenek persze csak később, de ők is viszonylag hamar, kb 16.héttől.
2009. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.már annyira várom h nőjön...:)))türelmetlen vagyok.van most is már egy pici pocim,ami még csak puffadás.boldog babavárást mindenkinek.
2009. okt. 27. 15:31
 7/15 anonim ***** válasza:

En magas vagyok es vekony, a csipom sem szeles. Az elso babammal sokat hiztam, a 25. hetig megsem vette volna eszre rajtam senki, hogy babat varok. A vegere szerintem eleg nagy pocim lett, de mivel magas vagyok, igy nem volt annyira szembetuno.

Most varom a 2. babamat, a 24. hetben vagyok, de most nem igazan hizom, meg mindig vekony vagyok. Hogy latszik-e mar a pocakom? Termeszetesen latszik, mivelhogy teljesen lapos, izmos hassal vagtam bele a terhessegbe, szoval ha ahhoz viszonyitjuk, akkor mar durvan nagy hasam van. Viszont ha ahhoz, hogy sok nonek terhesseg nelkul is van valamekkora pocija (nem csak nagy tulsuly mellett, hanem egy atlag testalkatnal is), akkor ahhoz kepest meg mindig kicsi a pocim. A ferjem ket hete viccelodott azzal, hogy most van akkora hasam, mint sok nismerosenek alap allapotban.

Ennek megfeleloen aki nem tudja, hogy terhes vagyok, az nem vesz eszre meg rajtam semmit, sok olyan munkatarsam van (nem kozvetlen veluk dolgozom, de naponta latnak), akik a mult heten tudtak meg, hogy babat varok, akkor sem abbol, hogy eszre vettek a pocimat, hanem abbol, hogy egy masik kollegam elmondta nekik.

Szoval az en esetemben nem igaz az, hogy vekonyaknal hamarabb latszik es nagyobb a poci.

Jah: ennek ellenere nem szamitok kis babara, mert uh szerint nagyobb, mint a kora szerinti atlag, az elso babam is 4 kg-osan bujt ki a nem igazan nagy pocakombol.

2009. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én vékony testalkatú vagyok(50kg,165cm),és 12 hetes.Nem látszódik még...!
2009. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én inkább sportosnak mondanám magam, de az erős csontozatúból. 167cm és 68kilóval kezdtem a terhességet. 14hetes vagyok, kb 1-2kilót híztam eddig, de szerintem máshoz viszonyítva óriási a pocim, már mindenki látja rajtam. Kabátot már a múlt héten nem tudtam begombolni! Mondjuk én nem bánom, szívesen nézegetem, hogyan nő. Szóval én inkább a vaskosakhoz tartozom, és elég hamar látszik.
2009. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
En 173cm vagyok es 82 kg kezdtem a terhesseget,nem neveze kovernek magam mert magas vagyok es elvegyul,20 hetes vagyok es csak 3 kg jott fel eddig de a pocim akkora hogy mar hivatalos helyen elsobseget kaptam,sort kellet allni es kiszoltak hogy a kismamat engedjek elore.Szerintem is alkattol fugg.
2009. okt. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!