Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkezdhetek szedni magnéziumot...

Elkezdhetek szedni magnéziumot és kálciumot anélkül hogy megbeszélném a dokimmal?

Figyelt kérdés
20 hetes vok és elevitet szedtem csak eddig, ő azt is ellenzi.
2008. jún. 28. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele én ha hallanád miket szedek

Kell mert volt baj sajna az első babám elhalt

reggel 1elevit,1magne b6,1vas,1folsav este 1vas,1folsav

nekem azt mondta a dokim már abba is hagyhatom ha szeretném de nem fogok vele ártani sőőt ő kifejezetten javasolta is :D üdv 32.hetes kismami

2008. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szedem mind a kettőt, de az orvosom mondta hogy arra figyeljek hogy ne egyszerre vegyem be, mert a magnézium görcsoldó, a kalciumnak pedig összehúzó hatása van, így a kettő között legalább 3 óra teljen el, mert különben semmi értelme.
2008. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia én sem beszéltem meg a dokimmal. Annyit mondott szedjek Elevitet. De én a Gravidát szedem v Hipp Natalt iszok plusz 1000mg Cvitamin, calcium, magnézium és omega 3 kapszula. Állítólag az jó az idegrenszerre. Ezt olvastam legalábbis.
2008. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!