Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap délután többször is...

Tegnap délután többször is ment a hasam és görcsölt is. A baba jól mozog, de nemtudom rá hat-e, ha valamilyen vírusom van. Mi a teendő ilyenkor? 34 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. jún. 28. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz meg erről egy dokit, mert én úgy tudom, hogy egy esetleges ételmérgezés kismamáknál nagyon rossz hatással lehet. Eleve egy nem várandós embert is kiszárít, ha nem csak néhány óráig tart a rosszullét, de a mi esetünkben nagyon veszélyes. Úgy tudom, hogy a kiszáradáson és azon kívül, hogy így a tápanyagok is csak átmennek a szervezeteden még a görcs és a hasfájás sem jó, mert méhösszehúzódásokhoz vezethet. De ez már a másik véglet, ezért mondom, hogy ha úgy érzed, ez nem csak egy átmeneti hasmenés, hanem komolyabb, akkor kérdezz erről egy szakembert.

Többek között ez az egyik oka annak, amiért pl nyers tojást, nyers húst, stb nem ehet a kismama, hogy még kisebbre szűkítsük az ételmérgezés esélyét.

2008. jún. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!