Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes és 5 napos kislányt...

19 hetes és 5 napos kislányt hordok a szívem alatt. Miért nem érzem még a pici mozgását?

Figyelt kérdés
Sokan írtátok, hogy ilyen "korban" már elég intenzíven érzitek a pincuritok mozgását.
2008. jún. 27. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kacsa!


Nem mindenkinek egyformán aktív a babája,illetve,ha még csak az első terhességed,akkor lehet később is érzed először.Azzal sincs baj,ha csak a 21. héten.


Boldog babavárást!

2008. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2008. jún. 27. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Szio szerintem sincs okod izgulni lehet olyan helyzetben a törpi hogy hiába ugrizik még nem érzed ha apro kaparászást érzel már az is ö kis rebenö mozgások.Mindenkinél változo amugy.
2008. jún. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 19 hetes koromban éreztem háton fekve először a kisnyuszim. Apró rebbenés szerű mozdulatok, melyről biztosan érezni, hogy valaki mástól származnak. Ez egy hete történt, és még most sem érzem őt minden nap. Ritkán ülve is előfordul, hogy érzek valami kis gyanúsat. Te is próbáld ki egy nyugodt délutánon feküdj a hátadra nyújtott lábakkal, és csak lazíts!

2008. jún. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 18 hetes vagyok, első baba és semmit sem érzek. Jó egy hete éreztem valamit, meg voltam győződve róla, hogy az a baba volt, de azóta sem ismétlődött meg, úgyhogy elbizonytalanodtam. Nagyon kíváncsi vagyok már rá, de sűrgetni úgysem tudom. Viszont van szívhanghallgatóm és azzal hallani lehet a mozgásokat is, ahogy elsuhan és olyankor a szívhang is távolabb kerül, illetve néha épp odarúg, ahol a lehallgató van. Nah, az nagyon durva fülsiketítő hang, nem lehet nem észre venni. Én egyenlőre csak így kommunikálok a babámmal. Ne aggódj, érezni fogjuk, sűrgetni úgysem lehet!
2008. jún. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, én 20 hetesen és pár naposan éreztem meg először, nekem is az első babám lesz. Reggel még félálomban, félig hason fekve éreztem először, hogy párat belémrugott - gondolom nem tetszett neki a hasonfekvés :) és azóta folyamatosan érzem a pici rugdosásokat, de csak akkor, ha ülök, vagy fekszek. Bélmozgás-szerű érzések ezek, de mégis tudja az ember, hogy ez már Ő!!

Szóval nem volt semmilyen buborék-, pillangó-, vagy remegő érzés, az én kis manócskám egyből rugdosott.. :)

Pár nap és Te is fogod érezni, nyugi, drukkolok!

2008. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj,lehet hogy már érezted is,csak nem tudtad,hogy Ő volt az.Én 17 hetesen éreztem meg először.Olyan volt,mintha korogna a hasam,és bugyborékok pukkannának benne szét,de ez az én ki életem mozgása volt,de ennyi idősen még nem fogod érezni minden nap,meg ha érzed se lesz erős,mert még nagyon pici a kis drága,és nem lehet érezni minden mozgását sajnos,de már nem kell sokat várnod a nagy pillanatra!

Minden jót,és sok egészséget kívánok!

Üdv:28 hetes kismami

2008. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!