Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este elhunyt a nagymamá...

Tegnap este elhunyt a nagymamám én pedig aug 26. -ra vagyok kiírva! Mit gondoltok egy ima erejéig elmehetek a temetésre? Kedden lesz!

Figyelt kérdés
Tegnap este negyed 9körül sírógörcs kapott el!Mostanában nagyon sok minden összejött!!A mamám pedig 8óra 10kor hunyt el!Lehetett ez egy megérzés vagy jel amit ő küldött nekem???
2013. aug. 3. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Én elmennék a temetésre. A meleg miatt nem vennék fel hosszúujjút és árnyékban állnék ha lehetne. Szerintem otthon is ugyanúgy gyászolnál mint a temetésen, nem hiszem, hogy lelkileg bármelyik út könnyebb lenne, de neked kell érezned, hogy melyik megoldás jobb a lelkednek. Kitartást!

Fogadd így ismeretlenül is őszinte részvétemet!

2013. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, részvétem!

Szerintem csak akkor menj, ha nagyon jól tűröd a hőséget! Még egy hétig hőségriadó lesz!

Ne vegyél fel feketét, max. egy gyászszalagot tegyél magadra, ülj árnyékba, legyen nálad víz, és ha szédülsz, azonnal vitesd magad haza!


Igen, a tegnap esti sírógörcs lehetett egy jel, én hiszek ebben. Talán egy megérzés, vagy nálad volt elbúcsúzni...


Bevallom, én nem mennék el a temetésre, mert így is nagyon rosszul vagyok (37. hét), ha közel álltatok egymáshoz, otthon is el tudsz búcsúzni, tudsz imádkozni.


Sok erőt kívánok!

2013. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én biztos elmennék
2013. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg sem fordulna a fejemben, hogy ne menjek el. Jót írt az egyik válaszoló a hőség elleni teendőkkel kapcsolatban, tedd azt, amit írt.
2013. aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is elmennék, a tanácsok amiket kaptál nagyon hasznosak. Mehetnél egy fehér selyemblúzba fekete gyász szalaggal. Amikor az első fiamat vártam, meghalt a legjobb kolléganőm (öngyilkos lett), és nem mentem el a temetésére, mert úgy éreztem, hogy nagyon megviselne (így is megviselt, arról nem is beszélve, hogy rettenetesen haragszom rá a mai napig is, mert hátrahagyott két gyereket). A mai napig bánom, hogy nem mentem el. Fogadd részvétem!
2013. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én eddig 2 temetésen voltam terhességem alatt, mind a kettő féjem unokatestvére volt :( Nem vettem fel tiszta feketét, volt rajtam fehér is. De szerintem megértené mindenki ha nem mennél.

Az egyik után elkezdtem egy nagyon picit barnázni.Szerintem a stressz miatt.De nem volt semmi baj.

2013. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a 39. hétben vagyok, de nincs két egyforma napom ebben a hőségben. Van, hogy semmi gondom és van, hogy nagyon nem bírom. Szerintem ha jól érzed magad, semmi gond nem lehet abból, hogy elmész! Ahogy írták, úgy minden gond nélkül át tudod vészelni azt az időt.

Őszinte részvétem!

2013. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!!Egyszerűen döntésképtelen vagyok,mert az itteni rokonok mind azt mondják hogy ne menjek,de én szívem szerint meg ha csak egy pillanatra is de elmennék!!!Nincs már egy nagymamám sem!!!
2013. aug. 3. 16:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Menj el, de

- semmiképp ne öltözz talpig feketébe, mert rosszul leszel a melegben (legyen nálad fekete szalag a fehér blúzodon, az tökéletes lesz)

- legyen nálad lehetőleg fehér esernyő/kalap nap ellen, ha esetleg napon kell állni hosszabb ideig

- mindenképpen vigyél magaddal hideg vizet, ha van termoszod, abban, ha nincs, akkor tedd be a fagyasztóba félig megfagyni, úgy vidd el

- lehetőleg kérj egy széket a szertartás alatt, bár közeli hozzátartozóknak szoktak odakészíteni


Semmi bajod nem lesz, ha elmész. Részvétem!

2013. aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Részvétem! Nekem vasárnap délután hunyt el a nagymamám én mindenképp elmegyek a temetésére, max ha nem bírom akkor hazahozatom magamat. 26 hkm
2013. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!