Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ha éjszaka vagy késő...

Kismamák ha éjszaka vagy késő este megkívántok valamit nagyon-nagyon azt megeszitek vagy leküzditek a vágyat?

Figyelt kérdés
konkrétan tegnap olyan 22-23 óra körül ölni tudtam volna egy szelet dinnyiért,és pogácsáért....

2013. júl. 24. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Edd meg, ezen nem múlik semmi!
2013. júl. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én mindhárom terhességnél megettem:)
2013. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Julie S ***** válasza:
Én nem voltam/vagyok kívánós, de nem szeretek éhesen aludni menni, ezért simán eszek akár éjfélkor is, ha későn fekszem.
2013. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Timcsikusz ***** válasza:

én nem mondom hogy habzsoljunk meg együnk bármikor bármit csak mert terhesek vagyunk..de azért mikor máskor legyen az ember egy kicsit gyengébb mint ha nem ilyenkor?

egyébként is azt mondják ami neked jól esik az a bébinek is jól esik:)

ha te jól érzed magad akkor ő is.

Terhes vagy normál esetben az életben ez nem sokszor fordul elő egy nővel.

Egyél ha jól esik:)

30hkm

2013. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mostanában rendszeresen felébreden fél5-5 körül reggel arra, hogy rettenetesen éhes vagyok. Eszem valamit és - ha tudok - visszafekszek. Soha a terhesség előtt nem csináltam ilyet, pont ezért úgy gondolom, hogy oka van az éhségnek (Picur). Szerintem ha nem töltött káposztát eszel kolbásszal + fél kiló jégkrémmel, hanem tényleg csak 1-2 kekszet vagy almát, nem hiszem, hogy bajt okozna. 22 hkm
2013. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem, mert sajnos már a terhesség előtt is cukros voltam, szóval nálam diéta van.


De ha nem lenne ez a helyzet, simán megenném (sőt, piszkosul irigylek mindenkit, aki megteheti) :) Persze nem mindennap, de egyszer-egyszer belefér szerintem

2013. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem fogom vissza magam, mikor éjfél körül éhezek meg (mostanában gyakori) megeszek egy szelet pizzát, vagy amit épp kívánok. Napközben nem nagyon vagyok kívánós/farkaséhes, de este sokszor előfordul. Csak arra vigyázok, hogy ne egyek ilyenkor sokat, csak amennyi tényleg elég arra, hogy csillapítsa az étvágyam.
2013. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha megéheztem,kimentem a konyhába és ettem. Ha volt itthon amit megkívántam, nem érdekelt hány óra van, ettem. Nem sokat, csak keveset,de jóízűen megettem. Te se szenvedj ez miatt, nyugodtan csipegess!!!!
2013. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én hajnali 3 kor ettem zsíroskenyeret sülthússal. Annyira kívántam. Utána aludtam tovább.
2013. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is voltam már éhes éjszaka úgy, hogy felébredtem és nem bírtam ki, hogy ne egyek valamit, persze ilyenkor, ha rám jön valami eszméletlen vágy az ennivaló után belegondolok abba is, hogy talán csak szomjas vagyok és általában ivászat után már alig vagyok éhes :D

Ettől függetlenül 11 kg-t híztam és 29 hetesek vagyunk :D kicsit vissza kéne fognom magam :D . Ezzel azt szeretném mondani, hogy nyugodtan, nem fog megártani sem neked, sem a picinek :D

2013. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!