Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudjuk, hogy jól...

Honnan tudjuk, hogy jól érzi-e magát a baba?

Figyelt kérdés
Ismerőseim közül van aki azt mondja, hogy azért rugdos mert valami nem tetszik neki, de van aki azt mondja, hogy jól esik neki amit éppen eszek, vagy hogy jól érzi magát a hasamban. Akkor most honnan tudjam, hogy mikor miért rudossa a pocimat a babuci? Szerintetek?
2008. jún. 27. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó kérdés, én is gondolkodtam annó sokat ezen.

Ne félj, ezek normális "aggodalmak", de nem kell semmit másképp csinálnod.

Ha pl fekszel, és rugdos , akko fordulj, de ha máskor rugdos, akkor tuti nem tudjuk, hogy élvezi, vagy nem.

2008. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ez is igaz, meg az is igaz. De valahogy mégis meg lehet különböztetni a rúgásokat. Pl, ha lehajolsz és akkor rúg beléd, az akkor nem tetszik neki. Vagy ha olyan pózban fekszel ami nem tetszik neki szintén beléd rúg. Evés közben, után azért mozog, mert a bélmozgásunk miatt helyezkedik. És sokszor lehet vele játszani is, amire szintén válasz rúgásokkal reagál.De így kijelenteni, hogy azért rugdos mert valami nem tetszik neki az hülyeség. Nem írtad hány hetes vagy, de bele lehet jönni, ne aggódj.

Üdv, 38 hetes kismama

2008. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
23 hetes vagyok
2008. jún. 27. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:

szia

nekem pont ma egy iasmerősöm, hogy azért mozog folyamatosan a babóm / mert nem áll le egy fél percre se /, mert valami nem jó neki.hát én nemtudom.36hetes vagyok egyébként, probléma mentes a terhességem, akkor mi baja lenne?

boldog babavárást

2008. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!