Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van az, hogy reggel...

Mitől van az, hogy reggel szinte nincs is hasam, estére pedig kb. 5 hónaposnak nézek ki?

Figyelt kérdés
Nem érzem azt, hogy fel lennék fújódva és nem is fáj egyáltalán. 8 hetes kismama vagyok
2007. szept. 26. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy sokat eszel?

Amúgy nekem is kétszer akkora a hasam estére, mint reggel, most 15 hetes vagyok.

Ha nem fáj, és mindennapos, akkor szerintem nincs gond.

De mikor legközelebb mész a dokihoz, vagy a védőnőhöz, kérdezz rá.

2007. szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Szerintem ezzel mindenki így van.

Èppen azért mert reggel üres gyomorral e´bredsz.Napközben eszel,olyan gyorsan nem tudsz eme´szteni,mint ahogyan eszel.(pla´ne,ha többet).Estére megtelik a gyomrod,és ezért tünik sokkal nagyobbnak.nekem is.

23hetes kismama.

2007. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én pont így voltam vele. Mostmár reggel is nagy, de este még nagyobb:) 20 hetes kismama
2007. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Ezzel én is így vagyok, talán a belek renyhe működése, a napi több folyadékbevitel és a lassúbb égetés lehet az oka. Nekem székelési problémáim is vannak (1x egy héten tudok csak), sajnos semmi sem használ rá. És fel is szoktam fújódni, pedig nem eszem többet, mint eddig. Tehát ne aggódj! Ahogyan a többiek is írták.

2007. szept. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!