Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz baja a babanak ha...

Nem lesz baja a babanak ha sokat fekszem es szinte semmit nem csinalok? ( 16 hetes kismama)

Figyelt kérdés
2 es fel hete becsipodott a derekam es azota pihenek es 12-14 orakat alszom. de ez mastol van. Es egy estenkent mikor megfordulok egyik oldalamrol a masikra olyan mintha egy labda mozogna velem egyutt. Letezik hogy erezzem a babat ahogy az egyik oldalamrol a masik oldal hasamhoz er? vagy valami problema van? meg a szivvereset se nezik meg kulfoldon csak ritkan.
2013. aug. 1. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja, ne aggódj. :) Egyébként az a labda valószínűleg a méhed, és hidd el, a hetek elteltével fogod focilabdának, kosárlabdának és az utolsó időben medicin labdának is érezni. :)

Egyébként vannak kismamák, akik sajnos, az egész terhességük alatt fekvésre vannak ítélve, mert veszélyeztetettek. És jellemzően ők is egészséges babákat szülnek. (Ha éppen nem, akkor az más okból van.)

2013. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rendelj egy ilyet [link]
2013. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a megnyugtatast! Remelem tenyleg a mehem az. csak nem ertem miert faj is ha mozog. es a hasam is erzekeny minden pici nyomasra.


2. valaszolo igen szeretnek en is ilyet de meg nem jottem ra hogy kell hasznalni a paypal-t. mert az ebay-n csak azzal fizethetek sajnos

2013. aug. 1. 22:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia:) Én veszélyezetett terhes voltam/vagyok, a 16. hétig fel sem kelhettem az ágyból, csak zuhanyozni, és mosdóba:)

Nálunk mondjuk megnyugtató volt, hogy 2 hetente látott a doki, de ugyanígy éreztem magam én is: mintha velem fordult volna a kisfiam is bennem :D Ne aggódj:) Ha meg vagyon izgulsz, akkor hívd fel az orvosod :) Minden rendben lesz, boldog babavárást:)

25 hkm:)

2013. aug. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!