Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismama vagyok,...

33 hetes kismama vagyok, sanja condylomám van, nőgyogyászhoz járok ecsetelésre, eddig 3-or voltam. Speciális ecetsavval ecsetelik amit ők kevertek ki (40%-os) a 3-ik ecsetelés ugy lemarta börömet hogy egy picit szüneteltetjük a dolgot. A többi lennt?

Figyelt kérdés

szépen lepotyogott egy csomo condylomás szemölcs, már csak pár darab maradt amik laposak,és fehérek.. nem dudorodnak ki szerencsére. hétfőn megyek ujabb ecsetelésre. nem szeretnék császármetszést, reménykedem hogy addigra elmulnak a szemölcsök. a kérdéseim a következők: olvastam olyat hogy akinek "csak" a szeméremajkakon van condyloma és a hüvelybe nincs (mint nekem) az szülhet természetesen orvosi egyeztetés után. ez mennyire igaz?


a másik: elég kellemetlen hogy condylomásan nem szőrtelenithetek odalenn, mert a borotva az epilátor meg a gyanta továbbterjeszti a szemölcsöket. van valami szörtelenitő krém amit használhatok igy is?? mert ugy a doki is jobban látja hol maradtak szemölcsök ha nincs ott szőr...



2013. aug. 1. 17:11
 1/1 anonim válasza:
Szülhetsz termèszetesen!!semmi baj:-)a picire semmi hatàsa nemlesz:-)első babum is igy szuletett,hnap lesz kettő èves:-)elmúlik ez ne fèlj:-)ja egy tanacs:vegyèl macskakarom tabit!nekem csak ez hasznàlt semmi kezelés semmi...de lehet neked màs is elèg...kèrdezdmeg azèrt a dokit,mert nem mindenki eheti terhesen eme csodaszert:-)ja ès grat a picihez:-)
2013. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!