Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen gond ha múlnak a...

8 hetesen gond ha múlnak a tünetek? Help me?

Figyelt kérdés
az 5.héttől mindig émelyegtem 1-2 alkalom volt,hogy hánytam.Már a hasfájás is átalakult feszülésbe.A derekam estére nehéz,feszít,kb azóta mióta az émelygés múlogat.Már csak reggel van hányinger.Ugye ez nem gond?Nincs baja a magzatnak?
2013. aug. 1. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez természetes, inkább örülj neki, hogy múlnak a tünetek. Valakinek tünetmentes a terhessége, valakit pedig végigkísér, ez emberfüggő .

Minden oké, ne aggódj boldog babavárást! :)

30hkm

2013. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nyugi teljesen normális.
2013. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Adj halat az egnek!!!16hetesen meg mindig "szenvedek" 3honapja nem tudok egy jo izut enni.Hanyinger,hanyas,gyomorsav stb.-6kg...:-S

Most irigykedek :-)

ELVEZD A TERHESSEGED (Igy lehet:) )Minden jot Nektek :-).

2013. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez változhat. A lányommal csaknem minden nap volt a 4. hónapig, a fiammal meg hol elmúlt, hol előjött. Én is paráztam miatta, mert volt vetélésem. De az másmilyen. Ha nem görcsölsz, vérzel, valószínű, hogy minden oké.:)
2013. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
örök hálám nektek,hogy leírtátok a véleményeteket.Annyi rossz dolog történik manapság és fél ugye az ember.1 hete voltam orvosnál akkor minden tökéletes volt,még a szívverése is.
2013. aug. 2. 08:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Tényleg, őszintén nem azért, hogy ijesztgesselek, de amikor én elvesztettem a babámat kb. a 8 héten, nekem elmúlt az álmosság (nagyon álmos voltam) egyik napról a másikra és sokat javult az émelygés, mondtam is a férjemnek, hogy olyan, mintha nem is lennék terhes, olyan jól érzem magam. De azt hittem, hogy normális, hogy múlnak a tünetek. Aztán elmentünk 2 hét múlva uh-ra, ahol mondták, hogy 2 hete nincs baba kb. Az igazsághoz tartozik, hogy a 6-7. héten barnáztam nagyon enyhén, de akkor megnézték, még volt szívhang, és csak 4 hét múlva kellett visszamenni. De igazából ha a 8. héten megyek vissza, akkor se tudnak tenni semmit szerintem.

Azzal vigasztaltak, hogy egészen biztos, hogy beteg volt, és hogy a természet okos, tudja a dolgát, de persze engem nem nyugtat meg.

2013. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem az álmosság is megvan,a cici érzékenység múlt el,már alig érezni,ma is hánytam,és egésznap hányingerem van,szóval nem vagyok tünetmentes,főleg a gyomorsav amit nem tudok figyelmen kívül hagyni.Már nem is aggódom.
2013. aug. 2. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!