Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok. Honnan tudom,...

8 hetes vagyok. Honnan tudom, hogy fiú vagy lány a gyemekem?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egyenlőre még sehonnan, majd az ultrahangon megmondják. Ha szerencséd van és nem rejtegeti magát, akkor egészen hamar, ha nincs szerencséd, akkor később. Én csak a 26. héten tudtam meg, addig szégyenlős volt picurka.
2008. jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még elég korai lenne tudni. Mi most voltunk a héten UH-án 18 hetes vagyok és nem mutatta meg magát. De nem baj az a fő hogy egészséges legyen és nőjjön. 18 hetes kismama!
2008. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én meg 38. héten tudtam meg hogy kisfú :) azóta 6 hónap telt el :)
2008. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 10. héten kezdenek megjelenni a nemére jellemző testrészek, szóval nehezen tudhatnád a 8. héten, hogy milyen nemű lesz. Majd úgy a 16. hét környékén megtudod.
2008. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!