Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami gond lehet az emésztése...

Valami gond lehet az emésztésemmel, hogy semmi se marad meg bennem? 38. hét

Figyelt kérdés

Már komolyan nem tudom, hogy mit egyek, mert bármi a kaja, napi 3× biztos van székletem. Rengeteget iszok, és sok a gyümölcs is. Tény, hogy szilárd kaja nem sok csúszik le, mert semmi sem esik jól. Hetek óta ezzel kínlodok már. Kijött az aranyerem is....

Sokat égett a gyomrom, aztán pár napig most nem volt a savval gondom, de újra visszatért ez a probléma is. A tejet és egyéb tejtermékeket egyáltalán nem tudom megenni, olyan szavatosságát csinál. Semmi nassolni valót se kívánok,mint más kismama. Igazából lassan már semmit se kívánok enni. Tény, hogy óriási a pocakom, mindenki csak bámulja az utcán is :) Gondolom hely sincs nagyon a babán kívül másnak.

1hónapja szedek csak vitamint, mert vasat kell pótolni és ez úgy tűnik, hogy bejött.

Aggódom, hogy nem szívódik fel rendesen minden az állandó hasmenés szerű dolog miatt. Már nincs ötletem, hogy mivel tudnék javítani a dolgon, míg egyben vagyunk.


2013. júl. 31. 03:39
 1/7 Gyönyörűséges ***** válasza:

szerintem tudat alatt keszul a tested a szulesre :) lehet 2-3nap es beindul. egyebkent lehet a nagypocak miatt is. de en hiszek a megerzesekben. pl en szules elotti napokban allandoan takaritottam,rendet raktam, gondoskodni akartam mindenrol es mindenkirol :) beindultak az anyai osztonok

kitartas mar nemsokara megerkezik a babad es utana ehetsz :) majdnem mindent.

2013. júl. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én szülés elött 2 nappal voltam így!Semmi nemmaradt meg bennem ,fájt a gyomrom ,nemvolt jó közérzetem ,aztán egyik pillanatról a másikra eltünt minden ,teljesen jól lettem és fél napra rá már a szülőszobában voltunk :)Mindez 38 és fél hetesen volt! Ugyhogy szerintem a héten tuti mész szülni :) (bár minden terhesség más ,mindenki másképp müködik ,de... )

2hónapos kislány anyukája

2013. júl. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát én még reménykedek,hogy bent marad. Bár túl korán már nem jönne, de azért augusztus 17 még messze van. Szeretném végig kihordani.

Persze akár az is lehet, hogy tisztít a szervezetem :) Kiderül ....

2013. júl. 31. 22:49
 4/7 Gyönyörűséges ***** válasza:

Na, hogy vagy azota?

Tunetek elmultak?

Baba? :)

2013. aug. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hétfőn délelőtt megszületett a kicsi lány :) 4kiló és 52centi :) Hát ezért volt a hasmenés és a kevés mocorgás!
2013. aug. 6. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok !!!! Nemlett pici baba :)Élvezd az anyaságot ! :)

2. válaszoló

2013. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Igyekszem :)
2013. aug. 24. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!