Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gond lehet abból ha 5...

Milyen gond lehet abból ha 5 hónapja szültem és 8 etes terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A doki leszidott, hogy felelőtlen vagyok, sok így a komplikáció, vetessem el, de ultrahangon másik doki azt mondta minden rendben van a babával és velem is.
2013. júl. 29. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem császárral szültél, akkor én bíznék a szervezetemben. Ha már volt esélyed teherbe esni, akkor készen vagy rá. Egyik barátnőmnek 11 hónap van a két baba között, komplikációmentes terhessége volt. Ha császár volt, akkor többet kell várni, de ha nem, én nem idegeskednék a helyedben.
2013. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Semmi... Csaszaros voltal? Koztem es tesom kozt 10 honap a kulonbseg... Anyum 1 honap utan terhes lett.

Neked 13-14 honap lesz koztuk. Nincs ezzel baj. Csaszarnal a hegszakadas miatt nem ajanlott a dokid meg paraszt volt

2013. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A komplikációkat az orvosoknak elkellett volna mondania.

Ilyenkor a méhfal még nem eléggé erös, nem tudott megvastagodni rendesen, így könnyebben lehet vetélés, koraszülés, placenta leválás, méhszáj nyilás stb...

Èn amire felkészülnék, hogy korán azt mondja az orvos hogy semmi mozgás, semmi emelés stb... Vagy is egy nagyszülö, egy babysitter beszerzése aki akár hónapokig is tud segíteni neked. Mert a pici 5 hós most de 10-12 hósan is rengeteget kell emelgetned, ami egy normál terhességnél ok, de nagy a valoszínüege egy veszélyezetettnek, vagy korházi fekvésnek. Ekkor meg kellene valaki a gyerek mellé.

2013. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
nehezebben fogod bírni mint az első terhességed az biztos, sokat kell majd pihenned, feküdnöd. én nem vetetném el.
2013. júl. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Csókoltatom az olyan "orvost", aki abortuszra szólítja fel a páciensét...

Ne aggódj, csak vigyázz nagyon Magatokra. És persze keress egy tisztességes, igazi nőgyógyászt!

2013. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ, milyen szülésed volt és mennyire komplikált, volt-e valami komoly baj stb.
2013. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Régen gyakran egy év volt a testvérek között (most is), azaz 3 hónap után teherbe esett az anyuka. Ha a doki azt mondta ,hogy minden rendben van, akkor kár aggódni, előző gyerek nélkül is adódhatnak akármilyen problémák.
2013. júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Nekem volt olyan ismerősöm aki császáros volt és úgy lett terhes 6 hét múlva, ahogy megszülte az elsőt. A dokija mondta, hogy lehet gond, de megtarthatja. Nem lett semmi. HA simán szültél akkor miért lenne gond? Nem is értem a dokit.Nálunk a játszón kb vagy 5 gyerek van akik között csak 16- 07 hónap van. Nehezebb lesz a két gyerekkel, ha nincs segítséged. Meg az elsőt sem biztos, hogy tudod olyan sokáig szoptatni, mert el szokták hagyni, mert terhesség alatt más az íze a tejnek. De egészségügyi gondot nem okoz. Az lesz csak majd nagyon nehéz, ha a nagyobbik járni tanul, és fogni kell a kezét, mert lehajolni akkor már nehezen fogsz. De majd szépen ügyesen megszokja, hogy egyedül kell mennie:) Nem kell kísérgetni.
2013. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem császáros voltam, ráadásul könyű szülésem volt nagyon!
2013. júl. 29. 14:05
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Keress egy másik orvost, aki nem abortuszra szólít fol.


27 hkm

2013. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!