Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami nincs rendben. Mi...

Valami nincs rendben. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Valami nincs rendben. Március 21.-én derült ki hogy terhes vagyok. Nem tervezett baba volt, de párommal egyértelműen úgy döntöttünk hogy megtartjuk. Én 22 párom pedig 25 éves. Együtt élünk, minden rendben van a kapcsolatunkkal, anyagilag is megvagyunk. Mostanában úgy érzem mintha párom eltávolodott volna tőlem. 23 hetes vagyok már, és az elmúlt hetekben semmi érdeklődést nem mutat párom sem a gyereke iránt sem irántam. Mindig boldogan beszámolok róla hogy mi történt, ha megmozdul vagy ilyenek, és csak elereszt egy halvány mosolyt és ennyi. Teljesen más témáról kezd el beszélni. Szívesebben van a haverjaival mostanában mint velem, éjszakára itt szokott hagyni mostanában, ha kimegy horgászni vagy ilyenek. Nem bánom, menjen, inkább horgásszon mint hogy minden este lerészegedjen, csak furcsa hogy eddig mindig megkérdezte hogy én mit szeretnék, most meg ha megkérem hogy maradjon már itthon velem, akkor ő van felháborodva, pedig sosem szabtam meg hogy hova mehet el és hova nem. Fel sem hív, ha nincs itthon, sosem kérdezi hogy vagyok, és a szexuális életünk is megszűnt szinte teljesen. Tegnap este mocorgott a pici a hasamba és ő pont laptopozott az ágyban, hátamra feküdtem és mondtam neki hogy mocorog a baba, tegye a hasamra a kezét hogy hátha fogja ő is érezni. Erre csak annyi volt a válasz hogy most mind2 keze foglalt. Az egyikkel gépelt a másikkal meg az egeret nyomkodta. Ez most komolyan fontosabb mint a gyereke? Elfordultam a fal felé és halkan sírtam majd elaludtam. Mi történhetett vele? El vagyok keseredve. Amikor pedig megkérdezem hogy mi történt, nem szeret már vagy valami, akkor meg erőteljesen tiltakozik hogy ez nem így van. Bocsi a regényért, de nagyon el vagyok keseredve. Előre is köszönöm a válaszokat, tanácsokat!!!

2013. júl. 29. 14:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem se erőltess nála semmit, a férfiak másképp működnek, mint mi. Nálunk most jön a harmadik, veszélyeztetett vagyok, de nem érdekel mikor, hányszor kérdezi meg, vagy nem kérdezi meg, hogy vagyok. Két gyermekünket imádja, de el kell mondjan kb egy éves korukig nem mertem volna egyiket sem 5 percnél tovább rá bízni. De ettől még jó apa és ember is, meg sem fordult a fejemben, hogy ezért elhagyjam. Hidd el,idővel nálatok is helyére fognak kerülni a dolgok, adj időt neki. Hogy mennyit? Az majd látni fogod, légy most türeles vele.
2013. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. Együtt maradtatok? :)
2021. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is most láttam ezt a kérdést, engem is érdekelne mi történt azóta.
2021. okt. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igen, természetesen együtt maradtunk. :) Mint utólag kiderült, ahogy itt többen is írták bizony fel sem fogta, hogy apa lesz, nem is akarta elfogadni. Mikor a Kisfiúnk megszületett akkor tudatosult benne. Azóta is fantasztikus apa és imádja a Törpénket mindennél jobban, aki ma már első osztályos, 8 éves okos nagyfiú. :) Most kezdjül el a tesó projektet. :) Szóval HAPPY END. :)

2022. jún. 14. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!