Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok olyat hallok mostanába...

Sok olyat hallok mostanába hogy elhal a baba. Ez mitől lehetséges?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Azok a babák nem egészségesek. És ebben az esetben jobb, ha még ilyen korán ez történik. Persze, azt nem tudom, hogy azok a nem egészséges babák akik megszületnek mitől maradnak mégis életben. Sajnos nagyon gyakran előfordul ilyen az ismeretségi körömben, és sajnos velem is megtörtént 10 hetesen, de a szövettani vizsgálat nem hozott rá magyarázatot.
2008. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi előjele nem volt csak a rendszeres UH-ra mentem el (10. héten). Ott mondták, hogy az előző UH-hoz képest ( 7. héten) kisebb, tehát elhalt.A szövettanról csak annyit közöltek semmi rendellennéset nem mutatott.
2008. jún. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Lehet a baba fejlődésével valami gond, de lehet külső hatástól is (stressz, nyers hússal való érintkezés, vegyszerrel való érintkezés)Ezért kell az első 3 hónapban jobban vigyázni.
2008. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudná az orvostudomány a választ, már biztosan megelőzhetó lenne ez... Mint ahogyan a korai halál... Szerintem nem lehet tudni, hogy ez miért van. Viszont igen, a stressz lehet az oka, de akkora marhaságot még nem hallottma, hogy vegyszerrel és nyers hússal való érintkezés miatt... Ezt el ne hidd! Akkor 9 hónapig kupiban élhetnénk, és a párunk meg főzzön magának, mert mi nem érintkezhetünk hússal?... Valóban okozhat toxoplazmózist a nyers hús, igen az esetek 1-2 százalékában. És a toxo meg okozHAT vetélést. De hidd el, ez ritka dolog. Nyugi, a Te kisbabáddal nem lesz semmi baj!!!
2008. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is remélem. Most 8 hetes 4 napos a bébi. Köszönöm a válaszokat
2008. jún. 27. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!