Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért riogatják szegény...

Miért riogatják szegény kismamákat hülyeségekkel?

Figyelt kérdés
Egy csómó olyat olvasok,hogy nem ehetsz ezt vagy azt meg árt a babának, vagy mert nem lesz tejed. Meg híglesz meg ilyenek. Meghogy ha megsérül a hasad nyoma lesz a gyereken. Miért kell az amúgy is érzékeny kismamikat hülye babonákkal riogatni? S mért kell ebből sportot űzni?
2008. jún. 26. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos sok hiszekeny ember van, akik keszpenznek vesznek minden mendemondat, babonat, es tenykent mondjak ezeket tovabb.

En mar probalok szelektalni, es nem is valaszolni ilyenekre, mert nehez megertetni vkivel, h ezek nem igazak, ha nagyon hisz bennuk.

Persze vannak tenyek, pl. mit lehet enni resznel, nyers hus, par fajta sajt, ilyesmik, de azert az egyel savanyut es fiad lesz es ehhez hasonlo dolgok eleg meredekek. :o)

2008. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Helló! Ezt én sem értem!!

Mindig azt hittem, hogy majd mindenfélétől félni fogok a várandósságom alatt, de hamar rájöttem, hogy semmi értelme. Nekem is mondogattak ilyen hülyeségeket, de én csak nevetek rajtuk. Tudom, hogy nincs és nem is lesz semmi baj, bele sem gondolok az ellenkezőjébe! A fő a pozitív gondolkodás!

2008. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

...én a "hány kilo jött már fel" féle kérdéseken szoktam mosolyogni. Pár kismama aki elhízott szereti megíjeszteni a többi mamit hogy még csak most jönnek a kilók! A 34. hétben vagyok, a 26.hétig igaz feljött 11.5kg, de azóta 1.5 összesen. Az elmúlt 2-3 hétben meg stagnált a súlyom babu viszont nől, ami azt jelenti fogytam!!! Ennyit az utolsó két hónapban feljövő kilókról. Ja és nem is vizesedem.

Meg hogy az elevit és társaitól nagy lesz a baba. Ez pusztán genetika. Én végig szedtem, és teljesen normális 3kg körüli babát jósolnak. Sőt akkor híztam a legtöbbet amikor ritkábban szedtem, most megint minden nap szedem az orvos kérésére,és láss csodát egy dekát sem híztam.:)

A másik a hüvelyi folyás, ami tök természetes terhesség alatt...és sok más hasonló. De nem csak a riogató válaszok, hanem az ostobácska kérdések is elég idegesítőek..abból meg ugye jó pár akad...

2008. jún. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondoljatok bele, hogy a világ mióta világ és pl. az ókorban is mennyi ember létezett. EGÉSZSÉGESEN!

Kezdetben még elolvastam ezeket a mit szabad enni dolgokat, de egy idő után rájöttem, hogy nem szabadna semmit se enni lassan :)

így azt eszem amit éppen megkívánok, nem érdekel mennyi kalória vagy mittudoménmi van benne. 5x-6x eszem egy nap, 28 hetesen híztam eddig 4 kilót és láss csodát. Minden rendben van.. (Én spec sose voltam egy vastag teremtés hála égnek)

Szintén sose vizesedtem és csatlakozva az előttem szólóhoz, a hüvelyi folyástól sem kell bepánikolni.

A rémtörténeteket meg se halld, engem is feszt riogatnának ha hagynám...

Boldog babavárást!!

2008. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!