Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol rendel Dr. Járányi Beáta...

Hol rendel Dr. Járányi Beáta nőgyógyász? Mik a tapasztalatok (pozitiv, esetleg negatív? Mennyibe kerül a szűlés nála?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 21:25
1 2
 1/11 anonim válasza:

Holnap megyek hozzá először (sőt,életemben először megyek nőgyógyászhoz) :-)

Majd elmondom,hogyan viselkedett...De azt mondják nagyon kedves,és aranyos.


18/L

2009. dec. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia! Várom a referenciát.

Üdv.19 hetes kismama

2009. dec. 1. 23:52
 3/11 anonim válasza:

Igen,de azt nem garantálom,hogy a szülés dolgot megkérdezem :-D


Amúgy igyekszem neked elérhetőséget szerezni.


Jajj,remélem pozitív "élményekkel" távozom majd.Mert most megyek először,és kicsit félek!?...talán csak egy kicsit :)

2009. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Na,itt vagyok :-)


Nagyon tudom ajánlani,mert igazán rendes.

Érthetően válaszolt minden kérdésemre,jófej és közvetlen doki :-D


Mondjuk elkért a vizsgálatért 11 ezret :-S

De nagyon jó benyomásom volt vele kapcsolatban így elsőre.

2009. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Elérhetőséeget sikerült szerezned? Hol van a magánrendelője?
2009. dec. 2. 22:14
 6/11 anonim válasza:

Csak szerdánként van magánrendelése...


Tel:311-01-75


a Bajcsi Zsilinszki úton rendel a Skála Metro melletti házban. Itt is előre kell időpontot kérni, de nagyon rendes.

2009. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:). Kérek időpontot.

(Sajnálom, hogy nem vettem észre előbb a válaszod.)

2009. dec. 10. 19:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy mennyibe kerül nála egy szülés?
2010. febr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még nem derült ki. Problémáim voltak és maradtam az ismerős dokinál, de nem javult az anyagi helyzetünk, úgyhogy magán klinikára nem tudok hozzá menni, közben meg már 31 hetes vagyok.
2010. febr. 25. 17:23
 10/11 anonim válasza:

Sziasztok, lányok! "Másokat sértegetni:tilos!" Remélem, nem teszem ezt, ha leírom, hogy velem nem igazán volt kedves a doktornő. (Rossz napja lehetett; ő is csak egy ember...) A rendelője: 20-30 évvel ezelőtti felszereltségű, se ultrahang, se igazi mammográfia, az ablakon beláthat bárki a szemközti házból.. (Amúgy: "tilos más kerületből bekerülni abba a kórházba, ahol ő praktizál".)


//Ha mégis vétettem a weblap rendelkezési szabályai ellen: vállalok minden ezzel járó felelősséget. Csak: nem mindig sül el minden olyan jól, ahogy elképzeljük. Rossz hírnevét nem akartam kelteni a doktornőnek! De, nem csak 'kíválóak' vagyunk, mi, emberek. Így válogasson mindenki az orvosok közt is.//

Üdv mindenkinek, M. Nóra

2011. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!