Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj van? Szerintetek ez normails?

Baj van? Szerintetek ez normails?

Figyelt kérdés

Juli 11.en kellett volna megjonnie, de nem jott. Tegnap elott pozitivat teszteltem. Ma egesz nap gorcsolgete. tt a hasam es nagyon fajt a derekam. De most kb 20percig olyan szinten gorcsoltm ,h majdnem elhanytam magam..ilyen szokott lenni akkor is.

mikor megjon. Nem vereztem Nagyon felek, h baj lesz. Ja amugy hetfore van idopontom dokihoz..


2013. júl. 25. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem vérzel addig jó. Megnéziumot szedj bátran én a magnerot ajánlom, de más magnéziumot is szedhetsz. Én 3X1 magnerót szedtem a terhesség elején.(500mg) MagneB6 egy kalap szemét szóval azt ne szed. Valamint pihenés és pihenés. Én vérzéssel voltam 8 hetesen kórházban ott is mondták, más nem tudnak tenni csak feküdjek minél többet.
2013. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy ha nagyon fáj akkor ügyeltre, körzeti kórházba bemehetsz előbb utóbb, rád néznek, de ne várd , hogy körbe ugráljanak, 12. hétig senkit nem érdekel, hogy terhes vagy. Tapasztalatból mondom, 7 hetesen elvetéltem, bementünk mondtam vérzek, megkérdezték hány hetes vagyok, mondtam 7, erre húzták a szájukat és majd nem körbe nevettek.
2013. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bármekkora szemét a Magne B6, nekem azt adott egy nem is akármilyen nőgyógyász.

És nem igaz, hogy amíg nem vérzel, nincs gond. A missed ab nem jár sem vérzéssel, sem görccsel, ultrahangon látszik, hogy nincs élő magzat.

És az sem igaz, hogy nem gond a görcsölés, és az sem, hogy nem kell vetéléssel dokihoz menni, mert ultrahanggal kell igazolni, hogy kiürült a méh. Mert ha szövetdarabok maradnak benned, abból jobb esetben komoly gyulladás van, rosszabb esetben vérmérgezés vagy meddőség.


Az igaz, hogy ilyenkor magnéziumot és fekvést javasolnak.

Ha vérzel is, akkor kórház.

2013. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

En pont ma voltam igy, hogy annyira begorcsoltem, azt hittem, vege mindennek. Rohantam orvoshoz, szerintem holnap te is menj el, legalabb egy uh-n nezze meg, rendben vagy-e.

Amugy valoban, pihenes, fekves, magne b6, akar 3*2.

Amig nem verzel, barnazol, valamint a gorcsoles egy ido utan elmulik, tehat nem egesz nap tart es enyhul, addig nincs baj. Ezt egy eheszsegugyis baratom mondta, szerintem igaza van.

2013. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor kezdjünk vitatkozni kinek van jobb nőgyógyásza, a tied ezt mondja az enyém meg azt. Nekem nem vált be a MagneB6 felőlem a világ legjobb dokija is javasolhatja, ha nekem semmit nem ért. Mindenki azt vesz be amit akar. Én utálom ennyi. Egyértelmű, hogy a görcsölés nem jó, de nem biztos, hogy egyből kétségbe kellene esni. Nekem is görcsölt a hasam és nem történt semmi. Igen lehet, hogy baj van, de nem biztos. Hétfőn megy dokihoz, és én is azt mondtam, ha nagyon fáj menjen kórházba. És igen kell vetéléssel kórházba menni, de ha nem tudja, hogy elvetélte vagy sem akkor nem feltétlenül kell rohanni az ügyeltre. Nem azt mondtam, hogy ne menjen kórházba, csak, hogy ne lepődjön meg, hogy senkit nem fog érdekelni. Persze megfogják majd vizsgálni, de várhat akár 3 órát is mire ránéz egy orvos. Ha vérzik egyértelműen ügyelt. Felnőtt emberről van szó, ha úgy érzi úgy is bemegy a kórházba! Hétfőn megy dokihoz, ha addig nem vérzik és szedi a magnéziumot BÁRMELYIKET amitől elmúlik a görcsölése akkor elég ha hétfőn megnézik.
2013. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Felreertettel, nem akarok senkivel vitatkozni, leirtam a velemenyemet.

Nekem jovo het keddre volt uh idopontom, de nem akartam varni.

Mindenki maga donti el, elmegy, vagy nem.

En a magne b6-ot szedem, nekem jo.

2013. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mar nem gorcsolok csak nagyon elaludtam a hasam :/ nagyon remelem, hogy nem lesz semmi problema...iszonyatosan felek de ma megveszem a magneziumot.. egyebkent azt olvastam, hogy ilyenkor az elejen lehetnek mensi szeru gorcsok, nekem pont olyan volt mint a menzesz elso napjan szokott lenni..akkor lehet, hogy ezert voltak ilyen eros gorcseim?
2013. júl. 26. 06:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem tudja neked megmondani miért volt mensis görcsöd, lehet nincs semmi baj és az is lehet, hogy akkor "szakadt" a babóca és vetéltél el. Az elején még annyira sok sok minden történik. Én minden tünet és fájdalom nélkül vetéltem el, semmi előzmény nem volt, egyik nap megjött és az sem fájt, nem tartott tovább, sima mensi volt. És a mostani babámmal volt mensi görcs szedtem magnéziumot és elmúlt. A mostani babával egyszer a köldököm tájékán úgy begörcsölt kb 5 percre, hogy azt hittem kiszakad az összes belsőszervem még sem volt baj, elmúlt. A mostani babámmal véreztem elég rendesen és akkor sem volt baj. Szóval abszolút van esélyed, hogy a baba jól érzi magát. De ha el is megy a baba akkor sem kell kétségbe esni. Én szeretem ezt hangsúlyozni, mert mikor én elvetéltem azt hittem soha nem fogom kiheverni, mert ez akkora szörnyűség.Mert úgy van ez az egész vetélés beállítva, hogy ez a világ legnagyobb katasztrófája, pedig minden második nő elvetél valamikor az életében. szülésznőm is mondta, hogy iszonyat sokan mennek úgy 6-8-10 hetes uh-ra hogy már nincs ott baba és nem is sejtették, hogy baj lenne.
2013. júl. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amikor leulok v mozgok olyan mintha egy marek ko lenne a mehembe es nem faj hanem inkabb erzekeny most vettem be magneziumot csak jobb lesz.. szerintetek van okom aggodni? Mondjuk mar igy is parazom elegge :(
2013. júl. 26. 10:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor én elvetéltem nekem az volt fura hogy a tesztek egy idő után nem sötétedtek. 1. nap extra halvány 3 nap múlva jól látható halvány 5 nap jól látható halvány (ugyan olyan) 6 nap megjött.
2013. júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!