Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedjem vagy ne szedjem?...

Szedjem vagy ne szedjem? Bővebben lent

Figyelt kérdés
37 hetes terhes vagyok a 3. gyermekemmel. Már 2 hete iszom a málnalevél teát és 1 hete szedem a homeos bogyókat. Ma voltam ultrahangon ahol mondta az orvosom hogy medencevégű fekvésű a baba. Már 29 hetesen is az volt de azt hittem azóta befordul. De nem. Ráadásul a magzatvíz is kevesebb az átlagosnál igy nem biztos hogy be tud még fordulni a baba a doki szerint, és amúgy is nagyobb a lányom mint az átlag. A fiaim is nagy súllyal születtek( 4100 gr, 55 cm, 4700 gr 62 cm) Szedjem a bógyókat tovább és igyam a teát hátha "szükség" lesz rá és még befordul és sima szülés lesz. vagy már ne szedjem mert igy felesleges? 37hkm
2013. júl. 23. 20:34
 1/1 Kerria ***** válasza:

Állítólag a többedik gyermek esetében egyre később fordulnak be.- no ezt csak hallottam, az első nálam időben behelyezkedett a második meg még csak most van pocakban.


Én azt mondom szedd és idd tovább, én bíznék a babában, hogy addig befordul!

2013. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!