Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan szedjem ezeket a...

Hogyan szedjem ezeket a homeopátiás szereket? (többi lent)

Figyelt kérdés
cimicifuga 9ch, Caulophyllum 9ch, arnica 9 ch. minden nap kell vagy csak felváltva? 36 hkm
2013. ápr. 25. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Cimicifugából és caullophyllumból szerencsésebb a ch5 erősség, 36. héttől mindkettőből napi 5 golyó. Arnicát elég 38. héttől, napi 2x5 golyó.

(Ez az egyik protokoll amit leírtam, létezik többféle is, én így szedtem első babánál is, most is.)

38+6 hkm

2013. ápr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és van/volt vmi hatása?
2013. ápr. 25. 13:44
 4/8 anonim ***** válasza:

arnicat a szülés közben is szedheted és utána is

segít h hamar gyógyulj :-)


érdemes lenne egy homeopátiás szülésznővel konzultálni mert ők a szülés menetéhez igazítják a golyókat (pl a BP Szent Imrében van)


cimicifuga 9ch, Caulophyllum 9ch --> ezekből én is az 5ch javaslom


am nekem bevált szülés indításra de h milyen lett volna nélküle azt nem tudom :-)

2013. ápr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: nem tudom,milyen lett volna nélkülük. De nagyon gyorsan tudtam tágulni, a kitolás pedig 20 perc volt 83800 g baba).

Most pedig 37 hetesen már nyílt és puhult a méhszájam, remélem így még gyorsabb lesz a vajúdás.


Azt azért tudni kell, hogy ezek a szerek nem alkalmasak a szülés beindítására ha még nincs itt az ideje és nem akar magától indulni, ezek felkészítik a méhet arra, hogy amikor beindul a vajúdás akkor könnyebben menjenek a dolgok. Egyébként ha beindul a vajúdás akkor arnica 9 ch-t fél óránként szedhetsz, a másik kettőt pedig a fájások ritmusa szerint felváltva (tehát mindegyik fájásnál 1 adag, hol egyikből hol másikból). Kitolás kezdetén pedig érdemes bevenni 1 adag arnica 30 ch-t. 1 adag mindig 5 golyó, ha nincs más feltüntetve.

2013. ápr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mármint 3800 g baba, nem 83800. :-DD
2013. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem szülésfelkészítő tanfolyamon mondták a 9es ch-kat, már megvettem, de legközelebb 5ch-t veszek akkor. remélem nekem is használ. ezenkívül iszom a málnalevél teát is + gátmasszázs
2013. ápr. 25. 14:33
 8/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok megint, ma valakinek már bemásoltam egy homeopátiás orvos rokonom által összeállított szedési segédletet, itt találod az 1. válaszban:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2013. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!