Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt milyen HOMEOPÁTIÁ...

Szülés előtt milyen HOMEOPÁTIÁS szereket szedtetek? Melyik napokon? Hanyadik héttől? Milyen potenciálba? Mit ha elkezdődött s szülés? Szülés alatt, után?

Figyelt kérdés
A könyvekben különbözőképpen van.
2010. nov. 20. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
2010. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

előző vagyok. Ezt a kérdést én írtam ki, nem olyan régen. Leírtam benne, nekem mit javasoltak. Ja, azóta megkérdeztem az orvosomat is. Azt mondta az arnicha 9 ch-t semmiképp ne hagyjam ki, mert hasznos lehet, s szülés után nem lesz annyi véred. A 35.héttől javasolta, de lehet én megvárom majd a 36. hetet, mivel veszélyeztetett terhes vagyok, s nem akarok idő előtt szülni.

Amúgy nagyon jó ötletnek tartotta, hogy homeos bogyókban gondolkozom, de annyit hozzá fűzött, hogy ezeket nem elég szedni, hinni is kell bennük, mert különben nem hatnak.

A málnalevél teáról is hallottam, arra is rákérdeztem, azt is a 36. héttől kell elkezdeni, s napi fél litert kétszer elosztva kell inni. Az orvosom is javasolta, annyit tett hozzá, hogy sok jót hallott róla. Ártani nem árthat, ő is ennyit mondott, mint azok a kismamák, akik javasolták nekem is. Remélem tudtam segíteni!

Boldog babavárást!

2010. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!