Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehet megtudni a kismanó...

Mikor lehet megtudni a kismanó nemét?

Figyelt kérdés
12 hetes kismami vagyok! Holnap megyek UH-ra, vérvételre... Hatalmas problémánk a párommal a gyerek-szoba színválasztás! Meddig kell várnunk a festéssel, azaz mikor tudjuk meg kisfiú, vagy kislány?
2008. jún. 26. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
nekünk a 18. hetes 4D uh-n derült ki hogy kisfiú.
2008. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk a 18. heti uh-n mmondták meg hogy kislány, és ezt a 22. héten meg is erősítették. Viszont van olyan ismerősöm, akinek a 30. hétig kislányt moindtak, és akkor derült ki hogy kisfia lesz. Úgyhogy szerintem csak óvatosan a színekkel, legalább 2 egybehanzó uh-t várjatok ki hogy tuti legyen - bár az én dokim szerint akkor tuti, amikor kibújt. Szép babavárást és jó egészséget Nektek!
2008. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 1 hete voltam a 12 hetes UH.-on, de semmi nem látszott, szerintem ha legközelebb megyek a már 18-19 hetes genetikaira, lehet hogy látni lehet már vmit.

Az unokatesómnak 16 hetesen tutira látták pl hogy fiú!

És az is let nekik. Sok sikert!

2008. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ilyenkor az ember alig tud nyugodtan ülni a fenekén, de azért ne kapkodjátok el a készülődést. A 12. hét még nagyon-nagyon az eleje, ilyenkor még aktív vagy, tudsz mozogni, tudsz dolgozni, kirándulni, rengeteg programot szervezhettek magatoknak. Inkább használd ki ezt a lehetőséget, mert ez néhány hónap múlva már nem lesz és a babaszoba berendezését, babaholmi vásárlását hagyd meg arra az időszakra, amikor már más dolgod sem lesz/lehet ezen kívűl, tehát a terhesség második felére, vagy még pár héttel későbbre. Persze ez a te döntésed, de ha tegyük fel 20. hétre már készen lesz minden és valamilyen oknál fogva a kövekező x hetet otthon kell töltened, akkor nagyon-nagyon fogsz unatkozni és hiányozni fog akkor a babaholmik rendezgetése, hidd el nekem.

Az már egy másik dolog, hogy bár az ultrahang az esetek nagy többségében pontos, de sok olyan kismama történetét lehet olvasni, akiknek két-három alkalommal is fiút/lányt mondtak, majd utolsó hetekben derült ki, hogy épp az ellenkezője. Mindenképpen érdemes a neméről többször is meggyőződni és csak akkor elhinni.

Ha viszont nagyon nem tudtok várni, akkor keressetek egy nem szempontjából semleges színt.

2008. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 13 hetesen 4 d-n megmondták, hogy fiú.
2008. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hetesen 2D UH-án mondták meg hogy kislány.
2008. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam UH-án. 18 hetes vagyok és nem mutatta meg magát. De nekem mindegy hogy mi lesz csak egészséges legyen :)
2008. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

12 hetesen megmondák a 4D-n.-kisfiú

33 hetes kismami

2008. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!