Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baba van a dologban?

Lehet baba van a dologban?

Figyelt kérdés
16 napja késik a nemvárt, voltam dokinál mert egy teszt se mutatott semmit. júni 22-23.án volt halvány barnás folyásom arra írt fel gyógyszert a sárgatest hiányra és azt mondta h ha nincs baba akkor meg jöhet a nem várt , de ha baba van akkor megakadályozza a vetélést és júni 6.án volt utoljára vérzésem
2013. júl. 20. 19:52
 1/9 Kondor Judit ***** válasza:
Nem küldött uh-ra?
2013. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jól értem?


Egy hónapja voltál orvosnál és azóta se jött meg, a teszt viszont negatív.


Akkor hogy lenne "baba a dologban"?

Max. úgy, hogy 14 napon belüli aktusból vagy terhes és azért nem jelez a teszt.

De ez se túl valószínű, ha júni 6-án volt meg utoljára. Ilyen hosszú ciklusnál általában már nincs peteérés.

2013. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Múlthét csütörtökön voltam dokinál, akkor írta fel a gyógyszert és akkor mondta hogy ha július 22.éig nem jön meg mennyek vissza hozzá. Uh ra nem küldött azt furcsáltam. De mikor megvizsgált akkor azt mondta hogy 5hetes vagyok ha terhes is vagyok
2013. júl. 20. 20:30
 4/9 Kondor Judit ***** válasza:
Milyen doki:(,elég fura,hogy nem küldött uh-ra+olyan mintha a hasára ütött volna,úgy közölte veled,hogy lehet,hogy 5hetes terhes vagy.Ezt mi is megtudtuk volna mondani ehez nem kell egyetem.
2013. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kondor Judit ***** válasza:
Na?Remélem baba van a dologban?
2013. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs baba, hatalmas görcsök mellett meg jött :(
2013. júl. 23. 10:08
 7/9 Kondor Judit ***** válasza:
Lehet,hogy volt valami de a doki nem látta.Ennyit nem késhet.Remélem legközelebb össze jön!!!
2013. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is nagyon remélem, nagyon jó lenne már végre egy kis picike , de nem sürgetem ha jönni akar akkor úgy is jön :-)
2013. júl. 24. 13:16
 9/9 Kondor Judit ***** válasza:
Pontosan:):)
2013. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!