Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba lehet a dologban? Bővebbe...

Baba lehet a dologban? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Gyakori vérnyomás leesés, remegés, fejfájás, szédülés, hányinger hányás, nem kívánom az ételt de mégis eszek, majd utána rosszul vagyok tőle. Emellett 2 hete nem jött meg a menstruációm. Baba lehet? :)
2013. júl. 5. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
2 hete késik? A terhességi teszt mit mutat? Mert az étvágy, szédülés, hányás, fejfájás mást is jelenthet, ez annyira nem fontos információ. A ciklusod viszont igen!
2013. júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem vettem terhességi tesztet. Jövőhéten megyek nőgyógyászhoz.
2013. júl. 5. 09:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha két hete nem jött meg, miért nem tesztelsz?
2013. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem is értem! Nem tudod, hogy van terhességi teszt? Hát csinálj már egyet!
2013. júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak pár száz forint, bármelyik gyógyszertárban vagy drogériában kapható, tök mindegy 2 hét késésnél, hogy melyiket veszed és milyen napszakban csinálod meg, csak egy kis vizelet kell hozzá, pár csepp!! És a hétvégét már az eredmény tudatában tölthetitek! 5 perc az egész!
2013. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!