Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz vagy nem magzatvíz?

Magzatvíz vagy nem magzatvíz?

Figyelt kérdés
Ma töltöttem a 39. hetet, tegnap egy elég fájdalmas méhszáj vizsgálat után elment a nyákdugó, több részletben (tegnap éjjeltől ma délelőttig, 3 nagyobb darab toalett közben, illetve bugyin végig látszódott az ürülése), amivel együtt nyálkás folyadék is távozott. Illatra, állagra olyan, akár a magzatvíz, a színe nem egyértelmű, mert keveredett a nyákkal. Ma délutánra mindkettő megszűnt. Ez vajon magzatvíz szivárgás volt (fekvő helyzetben volt erős, amúgy semmi), vagy egyfajta folyás, ami során a nyák egésze távozott? Menjek a kórházba vagy tök természetes folyamat? Szerintetek? Tapasztalt már vki hasonlót? (Jósló)fájásaim nincsenek.

2013. júl. 20. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valami most is folyik, akár csak időnként, vagy fájások vannak (de még nincs), úgy tudom, be kell menni.
2013. júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. júl. 20. 15:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy ha a magzatviz folyik, akkor az nem marad abba, ha teszel a bugyiba papirzsepit azon latod hogy folyike valami pl fel ora alatt
2013. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!