Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15hetesen tegnap voltam...

15hetesen tegnap voltam fogorvosnál és lidocain injekciót kaptam. Lehet baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem a dokit, ő azt mondta nem lehet, minden kismama kaphat és ő szokott is adni mindegyiknek és még nem volt gond.
2008. jún. 26. 06:44
 1/3 anonim ***** válasza:
szia,első terhességemnél én is kaptam..nem lesz semmi baj..anélkűl meg nem hiszem hogy kibirtad volna:d..én is 15 hetes vagyok..havan kedved irj privit vagy gyere msn-re
2008. jún. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az en uncsim fogorvos es az anyukammal voltam nalla...es mindig be szoktam menni mig csinalja a fogat addig is pletyozunk(ugyanis a fogorvos csajszi)... :o)es pont ezt kerdeztem meg tole en is hetfon,mivel en is 16 hetes terhes vagyok(de hal' istennek nincs 1 rossz fogam sem ,csak kivancsiskodtam)....

....azt mondta ,h a terhesseg elso trimesztereben nem nagyon szoktak fogat kezelni foleg nem szurival,mert az meg arthat inkabb fertotlenitik pl a lyukas fogat es idegolot raknak bele...de(CSAK) a masodik trimeszterben szabad kezelni a fogakat....

Ugyhogy ne aggodj te is mar a 2. trimben vagy.

Gratula a babahoz!

2008. jún. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Megnyugodtam! Még kicsit parázok minden olyantól, amiről nincs sok infom, úgyhogy kell a megerősítés. Tényleg köszi! :)

Nektek is jó babavárást, babázást! :)

2008. jún. 26. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!