Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Látszik-e már valamennyire...

Látszik-e már valamennyire 15hetesen a poci?

Figyelt kérdés
Augusztusban lesz az esküvőm és a szervezés, előkészületek, ruhapróbálgatások forgatagában június elején "meglepett" az örömhír kisbabát várok. Azóta az esküvő kicsit háttérbe szorult, mert majdnem minden gondolatom a pocaklakó körül forog, orvoshoz járás, vizsgálatok, felkészülés az érkezésére. Szóval a lényeg, menyasszonyi ruhám még nincs. Szerintetek milyet és hol keressek? 15 hetesen látszik-e már a pocim vagy befolyásolja-e a ruhaválasztást?
2011. jún. 29. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ez sok mindentől függ. nekem akkor még nem látszott, aki nem tudta, nem is gondolta volna, hogy babát várok. pláne, ha első terhesség, akkor később kezd el növekedni a pocak. ennek ellenére én személy szerint fűzős ruhát választanék, ha mégis kicsit már szélesebb leszel, akkor ne jelentsen gondot picit "igazítani" az alakodhoz. sok boldogságot! :)
2011. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Alkat es tudat kerdese.

Van, akinek mar latszik, van, aki tesz is erte, hogy latszodjon. Peldaul egy kismamanaci kihangsulyozza a pocakot, meg a pici pocakot, egy eloretolt csipo teljesen kiengedett hasizommal szinten.

De olyan is van, hogy a 12-13. hetig a puffadastol van pocak, akkor elmulik altalaban a nagyon puffados szakasz es a pocak is visszahuzodik.


Nekem szemely szerint egyik terhessegemnel sem volt felido elott pocakom, max estere a puffadastol.


Valaszthatsz normal szabasu ruhat, probanal kerj olyan opciot, hogy kiengedheto legyen, ha szukseges. Mert a derekad mar vastagodhat.

2011. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En vegig a 8 es fel honap alatt ugyanazokat a ruhakat hordtam, mint elotte es most. A baratnomnek viszont mar a 12-13. heten latszott a pocakja, es nem puffadas volt, hanem baba, bar o a csontsovany kategoriaba tartozik. En a helyedben mindenkeppen beszelnek a ruhaproban az eladoval, hogy csak olyan fazonokat mutasson, ami mell alatt van elvagva es onnan bovul. A fuzos ruha is jo otlet, de semmikepp sem jo a ketreszes, mert azoknak a szoknyareszen nem lehet valtoztatni. Az abroncsos se tul jo, mert nagyon nehez.

Itt van nehany, ami szerintem jo lenne:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket. A ruhák is mesések amiket válogattál nekem. Én 171 cm vagyok, 56kg és még mikor nem tudtam, hogy babát várok akkor olyan ruhákat adtak rám ami kihangsúlyozta az alakom és az igazat megvallva ezek nem igazán voltak kényelmesek. Szoros volt, nehéz vagy nyomott.És ettől félek, hogy nehogy megnyomja a kicsit.
2011. jún. 30. 01:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem 15 hetesen kezdett el nőni a pocakom, de az még nem terhes pocak volt. 21 hetesen volt az esküvőm, egy derékban bő szép fehér ruha volt rajtam, vannak olyan képek, ahol nem is látszódik, hogy terhes vagyok.

22 km

2011. jún. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elsővel 16 hetesen lehetett észrevenni a pocakomat, a másodikkal most 15 hetes vagyok és le sem tagadhatnám. :)
2011. jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem két hete volt az esküvőm. Mi is pontosan így jártunk mint ti. A nagy szervezéseben és készülődésben kiderült, hogy kismama vagyok. Az esküvő napján voltam 11+5 hetes. A ruhám akkor nagyon jó volt mikor felpróbáltam állva, csak az esküvőn ne kellett volna leülni. És a vacsiról ne is beszéljünk. Hát nem volt kényelmes, már alig vártam, hogy levehessem. Én is azt tanácsolom, ne válassz kétrészes ruhát.

A pocakom igazából a 8. héttől kezdett látszódni, de akkor még reggelre mindig "összement". Az esküvői ruhában sem volt feltűnő. Most már az is észreveszi, aki eddig nem tudta.

Sok boldogságot és boldog babavárást!

2011. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vannak direkt olyan menyasszonyi ruha kölcsönzők, akik kismamáknak is kölcsönöznek ruhákat. Ezek a ruhák könnyebben alakíthatóak, direkt úgy vannak megvarrva, kialakítva, hogy egy kismamának jó legyen, ha változtatni is kell rajta.

Nézz szét a neten, nem tudom melyik városban laksz, de Bp.-n van egy pár ilyen kölcsönző.

2011. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!