Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez 15hetesen?

Normális ez 15hetesen?

Figyelt kérdés
terhesség elején voltak rosszulléteim de csak hányinger álmosság, egy ideje elmúlt de most megint erős hányingerem van és nagyon álmos vagyok..normális ez?
2011. aug. 3. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Nálam is hol előjön, hol elmúlik :)


17+2 hkm

2011. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ÉN ma vagyok 15 hetes. Most éppen jól vagyok, és nagyon bízom abban, hogy így is marad. Rosszulléteim 6 hetesen kezdődtek, majd 8. hét, majd 12, majd 14, de utobbinál annyira, hogy korházban kötöttem ki. Pedig a 12. hét után már azt hittem nem lesz többet az a nagy rosszullét.Szóval hol ilyen hol olyan, de jó lenne már tényleg ha mostmár élvezhetném is ezt az egészet. Orvosom azt mondta, hogy valakinek a 20. hétig is eltarthat, sőt...de ezekből nem sok van. Reménykedjünk. Nyugodj meg, ez sajnos normális, a baba ettől még teljesen jól van, ő meg sem érez az egészből semmit.
2011. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez normális, van olyan kismama, akinek szinte a terhessége végéig hányingere van.

Én az első babánál megúsztam, csak három hónapig volt hányingerem, de most a másodikkal jó négy hónap után múlt csak el.

A fáradtság az most is megvan. (24 hetes)

2011. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. aug. 3. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!