Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes terhesen még vállalko...

37 hetes terhesen még vállalkozhatok egész napos, gyaloglós városnéző túrára?

Figyelt kérdés
Egy órát vonatoznánk, és még aznap hazajönnénk. Olyan igazi "bumlizós" városnézés lenne, persze azért pihennénk, ennénk rendesen... A terhességem rendben van különben. Sokan azt mondják, hogy ilyenkor már inkább maradjon otthon az ember. Szerintetek?
2008. jún. 25. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Ha minden rendben veletek, szerintem nyugodtan menj, bár ebben a nagy melegben nem biztos, hogy jó kinn lenni ekkora pocakkal. De ha téged nem zavar ez a nagy meleg, akkor menjetek. Kalap a fejbe, sok innivaló az útra, és mehettek.

Üdv, 37 hetes kismama

2008. jún. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha te úgy érzed persze. de sokat inni mindenképpen és vigyázza vércukorszinted ne menjen le ne hogy elájulj.
2008. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vállalkozhatsz. Ez semmivel sem rosszabb, mint mikor a kórházban váratják a kismamákat egy egy vizsgálat alkalmával.Az szintén elhúzódhat egy egész napig. Legyen nálad innivaló, kalap, és azért igyekezz mindig árnyékba maradni. Ha a társaságod tekintettel van rád, akkor nem lehet bajod:) Jó bumlizást:)
2008. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A "társaság" a férjem lesz, tehát remélhetőleg tekintettel lesz ránk...Nektek is minden jót!
2008. jún. 25. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt tedd,ami jól esik.Érezni fogod,h mennit kell gyalogolnod.

Én pl a 38. héten hagytam abba a munkát,de még utána is beszaladtam néha 1-2 órára.Betöltött 40 héttel,még lazán gyalog mentem a kh-ba(fél óra busz,és 3-4 km séta),és itthon is tettem több órás sétákat a Dunaparton.

2008. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyén függő-ill.terhesség függő.Ha úgy érzed bírod menj,csak pihenjetek sokat.Én személy szerint már nem bírnám de ennek több oka is van-vizesedek és fáj is a bokám..én már stresszelek ha be kell utazzak a városba ,mert többször begörcsöl a hasam,de ha neked semmi gond menj nyugodtan.Irigyellek ,hogy bírod még:)kellemes kirándulást nektek:)37hetes kismama
2008. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!