Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha savanyut eszek az fiu lesz...

Ha savanyut eszek az fiu lesz vagy ez nem befolyásolja?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Én inkább savanyút kivánok mint édeset, és fiú lesyz, de nem hiszem hogy számitanak ezek a dolgok mert sokmindent hallottam már. Barátnőm pl. édességeket evett és fia lett neki is.
2008. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia. Ezt inkább úgy hallottam, hogyha már terhes valaki és a savanyút kívánja akkor valószínűleg fiú. De ez inkább olyan "népi bölcsesség", szerintem. Nekem viszont bejött a kínai fogamzásnaptár. Keress rá a neten.

Üdv, 37 hetes kismama

2008. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem fiam lett de nem ettem savanyút :)
2008. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Nekem is fiú és nem kívánom a savanyút hanem a csokit és az erős dolgokat.Üdv 37hetes kismama
2008. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem a savanyú miatt lesz fiú, hanem azmiatt, hogy az apa xy kromoszómát adott és abból az x jelű érvényesült a megtermékenyítésnél, tehát az már a sperma bejutásakor eldől..Régen azt mondták, aki terhesen savanyút kíván enni általában fia lett, de ez nem biztosíték, hanem régi mondás, mint az ha ég a gyomor haja lesz, vagy ha csúcsos a has akkor fiú, de ez mind régi dolog, de te mint étkezéssel nem tudod megváltoztatni a baba nemét, tehát ha lány van hiába eszel állandóan savanyút, nem fog átfejlődni!
2008. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Állítólag számít a hüvely kémhatása, azért mondják ezt. Azt tudom, hogy a "fiú" spermiumok gyorsabbak, mint a "lány" spermiumok, viszont nem élnek olyan sokáig. Asszem azért, mert az Y kromoszóma kisebb, ezért a spermium is. Azt szokták tanácsolni, hogy ha fiút akar vki, a peteérés napján kell akciózni, ha lányt, akkor előtte 1-2 nappal. Ha fiút szeretnél, vegyél ovulációs tesztet, és amikor aszerint peteérés van, akkor legyetek együtt (misszionárius pózban, mert az is segít, ha minél közelebb juttatjátok a spermiumokat a célhoz).
2008. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
uccsó előtti válaszolónak Y kromoszómát ad a férfi fiú nemzésekor
2008. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg számít a hüvely kémhatása,mert befolyásolja a spermiumok gyorsaságát állítólag.Attól függetlenül persze az apa kromoszómája dönti el a nemét csak a kémhatás befoly melyik ér be hamarabb a célba.Amúgy a kérdésre válszolva sztem ez csak hiedelem.nekem fiam lesz és abszolút nem kívánom,nem is esik jól a savanyúság.Az elején az erős dolgok kellettek de nagyon már az sem esik jól,amúgy az édességet kívántam félidőtől,most meg a tejes dolgokat-pedig az elején a gondolatától is liftezett a gyomrom..Szval sztem ez nem ezen múlik.Lehet pszihés is.37hetes kismama
2008. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!