Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnyugtatnátok? Kicsit aggódom.

Megnyugtatnátok? Kicsit aggódom.

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok,tegnap este óta tapasztalok enyhe barnázást..

Nem folyik,bugyin sem látszik,csak mikor wc papírral oda nyúlok!

Hétvégén többször szexeltünk a párommal,lehet köze hozzá?

Természetesen orvoshoz fordulok,csak kíváncsi lennék azok véleményére akik tapasztaltak hasonlót!


2013. júl. 16. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet persze a sex miatt is,nem feltétlenül van baj,de azért minél előbb menj orvoshoz,mer lehet komolyabb oka is.Meg kell nézni,h mi okozza
2013. júl. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen néhány napig. Tisztasági betéten alig, de látszott. Kicsit megsérült a méhszáj szerelmeskedéskor. Ilyenkor előfordulhat.:-) Azért a dokinak említsd meg, ha nem múlik, vagy görcs is társul hozzá! Nekem kb 3-4 napig tartott.

29hetes 4 gyermekes kismama

2013. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, pont 7 hetesen, kb. 5 napig tartott és csak a WC papíron látszott. Orvost kérdeztem azt mondta ilyenkor ágyazódik be mélyebbre a lurkó és van akinél okoz ilyet. Azóta már 9 hónapos rosszaság. :)
2013. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát lehet nyugtatgatni, de az orvos fogja úgyis megmondani, hogy van-e vmi baj. Nem biztos, hogy csak a szex okozza, menj dokihoz minél előbb!

Nekem is volt, az első terhességemnél pirosas vér jött, ott "csak" egy hematómám volt, kaptam utro-t, elmúlt, megszülettek az ikreim egészségesen 7 hónap múlva:).

A másodiknál csak barnáztam, szintén csak a papíron látszott, fehérneműn nem, mire kiderült, hogy elhalt a baba.

Szóval ha valaki ilyet tapasztal, sürgősen doki, mert bárki bármit is mond, nem jó!!! A szex miatti vérzés, ami amúgy nem barnázás szokott lenni, nem 2-3 nappal késöbb jelenik meg!

2013. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ugyanígy voltam én is a 6. 7. héten.En is nagyon meg voltam ijedve, de kaptam rá duphaston tablettát és elmult.Nem kell megijedni
2013. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz,mert sok minden okozhatja.Előző gyereknél is volt ilyen nekem is,akkor nem kellett szedni semmit,állítólag az okozta,hogy ahogy nőtt a méhem,úgy hajszálerek repedtek meg,el is múlt.Mostani terhességemnél is volt ilyen,azt mondta a doki,sárgatest hormon hiánya okozhatja,nekem is Duphastont írt fel,el is múlt.De akár lehet vetélés kezdete is,vagy valóban a hevesebb szex miatt is.
2013. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalatokat,végre sikerült elérnem az orvosomat,holnap megnézzük mi okozza!
2013. júl. 16. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!