Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnyugtatnátok? Annyira aggódom!

Megnyugtatnátok? Annyira aggódom!

Figyelt kérdés
Hétfőn leszek 12hetes kismami. Eddig minden rendbe volt se vérzés se iszonyatos görcsök de én mégis annyira aggódom hogy megmaradjon és egészséges legyen a pici.Szerdán megyek megint dokihoz nyaki redő szűrésre de már most nemtudok aludni hogy vajon minden rendbe lesz e az uh-on. Annyira szeretném és annyira várjuk már első babánk lenne. Egésznap csak ekörül forognak a gondolataim mert ugye még nem érzek semmit hiszen nemis érezhetek még tudom. Van egy pár könyv amit megszeretnék venni de azokat se merem még babonából. Más is volt így? Árthatok ezzel a babócámnak?
2010. ápr. 24. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyéskedj már!! Még csak 12 hetes vagy! Mi lesz később??? Pláne ha megszületik a gyerek! Foglald el magad valamivel, pl a könyvekkel, ez az egész babonásdi egy marhaság! Az meg biztosan nem használ, ha állandóan idegeskedsz vmi miatt!
2010. ápr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akor majd biztos megnyugtat az ha érzem mocorogni! Tudom hogy részben butaság ennyire aggódni de nemtudok mit tenni ellene. Próbálom elfoglalni magam meg persze dolgozok is így telnek a napok. Köszönöm hogy válaszoltál!
2010. ápr. 24. 14:13
 3/8 anonim ***** válasza:

ne gondolj semmi rosszra.a babád is megérzi,attól mert még nagyon pici.beszélgess vele,gondold azt,hogy minden rendben lesz.le legyenek negatív gondolataid.nyugodj meg,örömmel várd a picurt,foglald el magad valamivel.

boldog babavárást!biztosan rendben lesz minden a vizsgálaton.:)

2010. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem fogd meg a párodat és menjetek ki egy nagyot sétálni, élvezzétek ki h kettesben vagytok, könyveket már vehetsz, én a 4. hónap körül vettem egy rugit is, kizárólag azért h legyen mit ölelgetnem, nem a babónak, inkább magamnak....:)

normális h ennyire aggódsz, mindenki aggódik és mostantól kb életed végig ez lesz, ehhez hozzászokni nem nagyon lehet...:), de tény h a 12 hét eltelte már jó jel és kívánom h minden rendben legyen!

2010. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Abszolut megértelek,mert én is így voltam,de nekem van elvesztett babácskám :(

A negatív gondolatok MINDIG ártanak,neked is,a babának is,ezt kell megérteni.Bízz benne és bízz magadban.Várd szeretettel és csupa pozitív gondolattal.Olvass babakönyvet,de csak ha jól esik.Ha nem mered,akkor ne olvasd,de az ne legyen,h "jaj elolvastam,most rosszat tettem?Baja lesz?"

És ez így van mindennel amitől félsz.

BOLDOG babavárást és egészséges szép babát kívánok nektek.

UI: Igaz,mikor már mozog,nyugodtabb leszel.

2010. ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok!Most egy picit megnyugottam megint! :) (Remélem nemcsak pár órára)
2010. ápr. 24. 14:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugodj meg...én is pont ilyen voltam féltem mindentől hogy nem lesz jó az eredmény vagy elhal a baba vagy valami rettegtem,de próbáltam én is elhajtani igaz ilyen hülye gondolatokat.és mikor elmentem uh-ra még a vetkőzőben is nagyon féltem ..nagynéném jött be velem és mondtam neki hogy nem megyek be nem merek stb..és bementem mert ugye nem volt mit tenni és minden tökéletes volt :D a könnyem is kijött mikor mondták hidd el nem lesz semmi gond...de felesleges idegeskedni már én is belátom.
2010. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia! igaz az én babóm már rugdal:) de teljesen be voltam parázva hogy vmi baja lessz! hál istennek teljesen egészséges!! ne izgulj annyit!! én mindíg meséket néztem és teljesen megnyugodtam tőlük:)sok sikert a picúrhoz:)
2010. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!