Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódom! Megnyugtatnátok?

Aggódom! Megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
21 hetes terhes vagyok és most jártam az ügyeleten vérzéssel!Azt mondták minden rendben,de a papíron a BPD:37 mm volt,ami 17 hetesnek felel meg.Amikor 19 hetesen voltam akkor:42,5 mm volt.Lehet elírta az ügyeletes orvos és nem 37mm,hanem 47 mm akart írni?Nagyon megijedtem.Ugye nem fejlődhet vissza fele?
2012. aug. 4. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

a bpd a fej mérete a halántékok között. visszafelé nem fejlődhet. vagy nem olyan pontos volt vmelyik mérés, vagy el lett írva, ne aggódj.


ha meg akarod nyugtatni magad, menj el egy 4dre, én is ennyi idősen voltam és nagyon aranyos volt már :)

2012. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezért kár nézegetni a papírokat, ha nem értesz hozzá. Pláne, ha még el is írja valaki...

Ne aggódj, olyan még nem volt, hogy egy baba visszafelé fejlődjön!!!

:-D

2012. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztosan elírta valamelyik doki. Össze nem tud menni a feje, az biztos! Emiatt ne aggódj szerintem se!
2012. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elírták egyszer a baba méretét, nyugi biztos tévedés!
2012. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2012. aug. 4. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!