Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23. hétben járok és még...

23. hétben járok és még mindig tartom a kezdeti súlyomat! Ügye ezzel nincs semmi baj?

Figyelt kérdés
22 hós a lányom, utána maradt rajtam 4-5 kg!
2013. júl. 16. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy az. Több olyan ismerősöm van akiről jó formán az utolsó hónapban látszottak dolgok egyébként ha nem mondták volna nem is tudtam volna.
2013. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a poén, hogy hasam viszont már akkora van mint a lányommal 29. héten!
2013. júl. 16. 10:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha emellett egészségesen eszel és nem sportolsz órákat, akkor nincs gond.
2013. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Teljesen és egy 22 hós lánnyal az élet olyan, mint egy olimpia! :D Egész nap csak mozgás! :D
2013. júl. 16. 10:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem gond ha eszel egészségesen. Sokan szeretnék ha nem híznának bár nem sokat tesznek érte. Majd beindul a hízás ami neked nyílván nem lesz olyan sok mint annak aki már 10 hetes korára +2-3 kg-mal indul.
2013. júl. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is 23 hetes terhes vagyok, a második babánkat várjuk és egyáltalán nem hizok, csak szép nagy pocakom van :)

Eleve nem vagyok sovány, gondolom volt/van miből nőlnie a babának, és majd 8-9 hónaposan fogok hizni.

Anno a lányommal 13 kg-ot hiztam, de ilyenkor már rendesen kivoltam pofásodva :)

2013. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 29. héten vagyok és szintén nem híztam még semmit, de pocakom meg hatalmas :) 1. fiammal a 9. hónapban nem volt ekkora :)

doktor szerint minden rendben, ameddig rendesen fejlődik a bébi!

2013. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi! Én az első babával 33kg-ot, a másodikkal 35kg-ot híztam! Ez sem jó, de leadtam, majd a 3.gyerkőcnél a terhesség alatt 11kg-ot fogytam! Majd mire hazajöttünk a kórházban lement még 8kg. Most várom a negyediket, eddig 4kg-ot fogytam. Se diéta, se fitness, semmi... Amíg a kicsivel minden rendben, addig nem gond, ha nem hízol, avgy ha fogysz!
2013. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 28 hetesen tartok + 3 kg-nál, de úgy, hogy 53-ról indultam, most vagyok 56. Dokim már rámszólt, hogy ideje lenne elkezdenem a hízást.
2013. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!