Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindig reggel mérem a súlyomat...

Mindig reggel mérem a súlyomat, de naponta 2 kg-ot is változik?

Figyelt kérdés

Mindig reggel, wc-zés után mérem a súlyomat, de egyik nap több 2 kilóval, másik nap meg kevesebb... :D

Lehet, hogy vizesedek? 2x már feldagad a lábam, de azóta nem..

Mikor először lettem hirtelen 2kg-mal több még meg is ijedtem :D Aztán másnapra visszaállt :D

Minden reggel feljegyzem a súlyomat, és így kicsit összevisszaságnak tűnik :D


16+4 hkm


2013. febr. 20. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezért mérem én magam csak hetente. Ìgy jártam én is, de nem vizesedtem.

Lehet, hogy ez terhességi sajátosság, de lehet alapból is ilyen súlyt mérnénk/nem terhesen/, csak most talán a kelleténél is többet foglalkozunk a súlyunkkal.

2013. febr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos muszáj odafigyelnem, de lehet, hogy jobb lenne csak 2-3 naponta mérni... mert nagyon hízékony vagyok, és nem is kicsi a túlsúlyom... 99 kg-val kezdtem a terhességet, és más a teszt utáni nap óta 2 kg-va több vagyok, szóval lényegében 101 kg-val kezdtem..

Most meg elvileg 103 kg vagyok.. és nem szeretnék iszonyú sokat hízni :D

2013. febr. 20. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Miért, ha megméred, akkor nem hízol? Inkább a bevitt szénhidrátra, és a mozgásra koncentrálj, ennek a méregetésnek nincs sok értelme.
2013. febr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem hízok, de nyugodt vagyok, hogy igen odafigyeltem az étkezésre, nem híztam...
2013. febr. 20. 11:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég lenne hetente mérned a súlyodat.

Nekem még hétről hétre is fura számok szoktak lenni...

2013. febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet nem is a víz miatt? Csak úgy alapból ilyen furák vagyunk terhesen? :D
2013. febr. 20. 12:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is naponta mérem, mert így könnyebb kontrollálni. Egy hét alatt nagyon sokat lehet hízni terhesen, és könnyebb odafigyelni ha naponta tudom hány kilónál tartok.

Egyébként nekem is 1-1,5 kilókat szokott naponta ingadozni, bár én biztosan vizesedek már.

(36+3 hkm)

2013. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!