Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok....

17 hetes terhes vagyok. Nagyon feszül a hasam, ilyet még sose éreztem. És teljesen be van keményedve. Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

napi 10x, óránként max 4x, kb,félperces keményedések normálisak.beszélj az orvosoddal, valószínüleg magnéziumot fog javasolni.

36hetes kismama, boldog babavárást

2008. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
magnéziumot szedjél
2008. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Mindenképpen megpróbálkozok a magnéziummal! Már arra is gondoltam, hogy az előbb megevett ananász és az őszibarack veszett össze a gyomromban! Lehet a gyerkőc nem szereti! :-))) Mindenesetre megyek egyet sétálni, mert szerintem az ülőmunka se tesz jót... :-(
2008. jún. 25. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj a dokiddal, mert ilyenkor még koraiak a keményedések, habár van, akinek minden ok nélkül van már ilyenkor is. Lehet, hogy kapsz rá gyógyszert (nem csak magnéziumot).
2008. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is keményedett a hasam, pedig szedtem magneB6-t (3*2-t). Olyan 17 hetesen kezdődött, és csak akkor lett jobb, ha pihentem (lekefüdtem). A dokim írt fel magnézium citrátot, és félidő környékén itthon kellett maradnom. Tovább nem tudtam húzni. A sok ülő munka sem jó, meg az sem, ha túl sokat kell rohangálnod. De azóta jól vagyunk.
2008. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!