Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az újraoltott BCG heg nagyon...

Az újraoltott BCG heg nagyon be van keményedve a bőre alatt. Pici pirosas folt, de kőkemény dudor alatta. Ez normális?

Figyelt kérdés
kb. 5 forintos nagyságú, szinte meg lehet fogni. másnak milyen lett vagy volt? segítsetek. mit tegyek?
2009. jan. 29. 09:57
 1/4 A kérdező kommentje:
január 8.-án kapta meg újra, 8 és fél hós.
2009. jan. 29. 09:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi most vagyunk 6 hetesek és nekünk az első oltás ilyen nagyon kemény. Picit nekünk is piros, és nagyobb borsónyi kemény göb. Nem tudom, hogy milyennek kell lennie, de szerintem normális.
2009. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az első oltásnak olyannak kell lennie igen, ami majd ki is fakadhat. Nekünk azt mondták hogy az elsőnél ha már csak picit piros lett volna és lett volna göb az jó lett volna és nem kellett volna újraoltani, de semmi reakció nem volt, ezért kapta újra meg. de ennél azt mondták nem lesz semmi. de van! háát nem tudom. ma megyek receptet iratni és megkérdezem a dokinőnket. köszi azért.
2009. jan. 29. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk az első nézett ki így ahogy te leírtad, de hetekig. Aztán egyik napról a másikra visszahózodótt. Mostmár csak egy kis dudor van a vállán, és sokkal halványabb is.

2009. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!