Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megérzik a babák ha uh-ra...

Megérzik a babák ha uh-ra megyünk?

Figyelt kérdés

1,5 hete voltunk uh-on akkor pont aludt, pedig mondtam neki hogy megyünk és hogy szépen mocorogjon, hogy apa megtudja nézni, erre aludt vagy csak úgy csinált, nem tudom.:) Mert napközbe elég sokat mocorog és utána is mocorgott csak pont abban a 10 percbe nem..

Holnap megyünk a genetikai uh-ra, ha esetleg megint aludni fog akkor felkeltik, hogy megtudják nézni/mérni mindenét?


2008. jún. 25. 10:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én is kb. a 17. héttől, nagyjából két hete, de igazából a hétvégétől van az, hogy már apa is érzi, és egyre erősebbek a mozgásai. Eleinte kételkedtem, hogy tuti Ő e, mert hogy ez az első baba és csak "haloványan" éreztem valamit, de mostmár tuti Ő az, minden kétség elszállt bennem mostanra.:)

Nektek is Ő lesz az első?

2008. jún. 25. 11:49
 12/13 anonim ***** válasza:
Bizony, első baba nálunk is! Én sem voltam biztos benne, mert mindenütt azt olvastam, hogy első gyereknél a 20. hét körül érződik először. De a védőnőm megnyugatatott, hogy ez tuti a baba. Én vékony testalaktú vagyok, a hasfalam is vékony.
2008. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az neyém az első perctől fogva megérzi és mindig produklja magát odabent :) A nemét is egy lábszéttárással egyből megmutatta:) de vannak szégyenlős babák is :)
2008. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!