Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem bírom ezt. Ha van aki így...

Nem bírom ezt. Ha van aki így van vele, hogyan kezeli? (Nyár, táppénz, unalom, semmittevés és várakozás)

Figyelt kérdés
Teljes belső feszültség van bennem. Férjem ugye dolgozik, én itthon vagyok táppénzen, unatkozom, egész nap nem tudok magammal mit kezdeni. Már rohadtul unom az összes tv műsort, a főzést, az itthoni dolgokat. Az összes barátom bulizik, nyaral, én meg ugye egyiket sem tudom már. Mert 31 hetes vagyok külföldet már nem vállalom be, mert nem bírnám, belföldre meg egyedül nem megyek, mivel a férjem dolgozik és nem ér rá, másoknak meg teljesen más igányű nyaralása van, mint nekem. Szóval itthon ülök, látom ahogy mások partiznak, soundon vannak, koncerten vannak, nyaralnak és engem megöl az unalom és az itthonlét hosszú állandó monotonsága... Reggel 6kor felkelek a férjemmel, rendet teszek, stb. És egész nap csak a dög meleg és az unalom... Már komolyan megőrülök!!!! :'( Szeptemberben szülök, és nagyon várom a kis picit, és imádom, ahogyan rugdos és jelzi, hogy Ő itt van, csak én meg kezdek begolyózni... Mindig is pörögtem, buliztam nyáron, és most egy kissé kivagyok ettől a helyzettől. A belső feszültség nem múlik, gyűlölöm, hogy megint este van és feküdhetek le aludni, már este 8kor pizsamában vagyok mert mit csináljak???? Lefürdök és átöltözök... Nem bííííírom.... Teljesen kész vagyok már... (25 éves 31 hetes kismama).
2013. júl. 11. 21:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek és az utolsó válaszolónak is! Nekem sajnos egyik barátnőm sem kismama, sőt vérbeli szinglik, akik buliznak éjjel nappal, és mióta nem éjszakázom, szinte alig látom őket. Vagy ha átjönnek, akkor is csak azt hallgatom, h mekkora partin voltak, meg h mennyit ittak és majd össze akarnak költözni (a barátnők) és hatalmas bulikat csapni. Imádom őket de ez engem már nem köt le. A férjem pedig tényleg nagyon cuki, segít ahol tud és szeret is, bár a szexuális életünk nincs a csúcspontján. Remélem ez majd a szülés után egy idővel megváltozik. De biztosan... Próbálom elfoglalni magam, csakhogy nálunk már minden készen :) Idáig pörögtem, kész a babaszoba, a pici ruhái mind megvannak, már nem tudok mit venni neki, mert felesleges lenne 500 db. rucit venni, miután megszületik akkor akarom majd a többit, ahogy látom, hogyan nő és mik lesznek jók rá, így is tele van egy egész szekrény a ruhácskáival. :) Nagyon várom, és már látni szeretném, bevallom mindig is türelmetlen voltam mindenben. :)
2013. júl. 12. 10:41
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor használd ki az időt és tényleg olyat csinálj, ami neked jó. Amiket korábban írtunk.
2013. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 25-éves kismama vagyok és én is nagyon szeretek/szerettem bulizni :) Én most már a 39.-hétben vagyok, de én ezt tartom rosszabbnak, mert így tényleg egész nyáron nem nagyon tudok semmit csinálni. Én a helyedben még biztos elmennék nyaralni a balcsira, legalább a férjeddel kettesben, de akár a haverokkal is. Így is ki szoktam járni, akár napközben, vagy esténként, most nyár van, vannak szabadtéri programok. Sütögetünk, vagy csak kiülünk valahova és élvezem a társaságukat :) Szóval, picit nekem is rossz, de azért nem ülök itthon mindig, biztos be is csavarodnék... Szerintem járj el olyan programokra ami kismamaként sem "ciki", jót fog tenni :)
2013. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!